Itálie: Afričan, který před pár dny házel kameny na supermarket, se včera pokusil znásilnit mladou Italku

Itálie: Afričan, který před pár dny házel kameny na supermarket, se včera pokusil znásilnit mladou Italku

Možná jste asi dva dny nazpět četli článek o africkém vetřelci, který házel kameny na skleněné dveře supermarketu, přičemž sklo ve dveřích nakonec rozbil. Zároveň ohrožoval zákazníky a personál. Ti byli nuceni se v supermarketu zabarikádovat a čekali, až přijede policie. Možná vás napadlo, co se asi stalo se vzteklým a násilným Afričanem?
Než si řekneme, co bylo dál s tímto agresivním vetřelcem, tak pro ty, kdo video neviděli, jej přináším znovu:

Sicilia, clandestino africano armato di bastone e pietre assalta supermercato. https://t.co/kJWQdnGGHv pic.twitter.com/bt0iQOm7QX
— RadioSavana (@RadioSavana) May 13, 2021

Samozřejmě do vězení nešel. A tak se včera, o dva dny později, pokusil znásilnit italskou dívku. Obavy o veřejný pořádek v historickém centru města rostou mezi obyvateli Nisseny. Protagonistou nové znepokojivé epizody je 34letý Ghaňan, který už je v Itálii známý tím, jak před několika dny s drzostí prorazil okno obchodu.
Včera ráno krátce před jedenáctou hodinou dopoledne poblíž vily Cordova ten stejný invazista napadl a  osahával 28letou dívku, kterou se pokusil znásilnit. Mladá žena v panice začala křičet: kolemjdoucí okamžitě zasáhli a útočníka zahnali na útěk.
Strýc napadené dívky prohlásil: “Uvědomujete si, že tento poměrně robustní muž s duševními problémy si chodí nerušeně po ulici? Co když napadne nějakou malou holčičku? Je to ten samý muž, který prorazil okno obchodu, všichni ho známe, protože se toulá po městě.”
Tento případ je tak důkazem, že dokud vetřelec neprovede nějaký skutečně závažný zločin, je zpravidla ponechán na svobodě. Otázka je, jak dlouho zůstane ve vazbě po napadení mladé ženy. Znásilnění se díky svědkům nepodařilo dokonat, pak je již nejspíš po výslechu opět na svobodě a jen se čeká, až provede něco horšího…

[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější