Silvio Berlusconi sa dostal z nemocnice, podstupoval tam liečbu spojenú s koronavírusom

Silvio Berlusconi sa dostal z nemocnice, podstupoval tam liečbu spojenú s koronavírusom

16.5.2021 (Webnoviny.sk) – Bývalého talianskeho premiéra Silvia Berlusconiho v sobotu prepustili z nemocnice San Raffaele v Miláne. Politik tam podstúpil liečbu v dôsledku komplikácií spojených s infekciou koronavírusom. Osemdesiatštyriročný Berlusconi prekonal ochorenie COVID-19 vlani v septembri a v ostatných týždňoch musel niekoľkokrát navštíviť nemocnicu.
Zatiaľ naposledy ho prijali v pondelok. V apríli strávil v nemocnici 24 dní, kde bol pod dohľadom lekárov.
Viac o téme: Koronavírus
Člen jeho strany Forza Italia Antonio Tajani na Facebooku uviedol, že politika hospitalizovali “na odporúčanie lekárov, a to z dôvodu testovania a liečby v súvislosti s dopadom koronavírusu” .
Tajani dodal, že Berlusconi bude teraz oddychovať vo svojom dome v Arcole neďaleko Milána a naďalej bude dodržiavať predpísanú liečbu a rehabilitáciu.
Mediálny magnát, ktorý má kardiostimulátor, strávil pre COVID-19 na lôžku desať dní a diagnostikovali mu aj infekciu pľúc v počiatočnom štádiu. Novinárom vtedy po prepustení povedal, že koronavírus je “zákerný” , pričom podľa jeho slov musel čeliť “najväčšej výzve v živote” .
Viac k témam: Koronavírus , Koronavírus COVID-19 v Taliansku , nemocnica Zdroj: Webnoviny.sk – Silvio Berlusconi sa dostal z nemocnice, podstupoval tam liečbu spojenú s koronavírusom © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Silvio Berlusconi sa dostal z nemocnice, podstupoval tam liečbu spojenú s koronavírusom je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější