Savčenková: Důkazy o vládě nad Ukrajinou ze strany amerického prezidenta Joe Bidena

Savčenková: Důkazy o vládě nad Ukrajinou ze strany amerického prezidenta Joe Bidena

Trochu zapomenutá Nadežda Savčenková, bývalá poslankyně Nejvyšší rady, a dnes šéfka „Sociální a politické platformy“ pojmenované po ní, zveřejnila na videomateriál „UKRAJINSKÉ ŽIVOTY“. (Foto: Youtube)

Svůj „film“ doplnila komentářem na facebooku.„Mnoho lidí se snaží mluvit o tématu mezinárodní korupce a vnější správy věcí veřejných na Ukrajině. Ale každý, kdo se odváží vyjádřit toto téma veřejně, je vystaven tlaku a represím ze strany zahraničních struktur a států i ze strany ukrajinských úřadů a donucovacích orgánů. Takto působí na jakoukoli kolonii vnější vláda jakékoli metropole. Pouze odvážní mohou mluvit. Pravda s otevřenou tváří! Pouze ti, kteří se nemají čeho bát a co ztratit! Mluvím pravdu s otevřenou tváří. Nechci, aby se Ukrajina změnila v kolonii, a jsem připravena bojovat za nezávislost, svrchovanost a úspěch své vlasti – Ukrajiny! “Anotace k filmu navíc uvádí:„Šokující fakta a skutečné důkazy o vládě nad Ukrajinou ze strany amerického prezidenta Joe Bidena. Tento senzační vyšetřovací film odhaluje zkorumpovaná schémata okrádání ukrajinského lidu rodinou Bidenů, poskytuje skenování účtů a dokumentů potvrzujících, že klan Bidenů proměnil Ukrajinu v jejich osobní žlab a Ukrajince v jejich otroky. “Samotná Nadežda Savčenková na začátku videoreklamy uvádí, že „skutečnosti uváděné při vyšetřování věděla i v době, kdy byla popslankyní 8. shromáždění lidu“:„Pokaždé, když se snažím hovořit o mezinárodní korupci, o vnějším vlivu na Ukrajinu jako stát, slyším pořád stejnou frázi: „Neopovažuj se! To poškodí naše vztahy s externími západními partnery. Ale podívejme se, jestli už jsou s námi partnery – naši externí útočníci.“Mezi hlavní postavy dokumentu patří Biden otec a syn , Petro Porošenko , Nikolai Zlochevskij , bývalý generální prokurátor Ukrajiny Viktor Šokin a další uznávané osoby.Film je proložen scénami z legendárních obrazů „Svatba v Malinovce“, „Baron Prášil“ a kultovního komiksu „Medvídek Pú“.Autoři nazývají Bidena „bílým pánem“, Ukrajina „kolonií“ a syn amerického prezidenta je zobrazován jako úplný závislý na alkoholu a drogách, který za ukrajinské peníze a kyblíky kupuje ženy s nízkou společenskou odpovědností.Korupce, miliardy stažených peněz, nafouknuté ceny za bydlení a komunální služby, vydrancované nerostný bohatství a celková beznaděj jsou v obraze refrénem. Závěr: všechno je špatné a musíte něco udělat.

Savčenková byla uvězněna v Rusku a na Ukrajině. Nyní jsou zjevně před ní otevřeny také americké dveře. Nebo přinejmenším notoricky známé sankce.Zdroj: pz.cz , eadaily.com
Článek Savčenková: Důkazy o vládě nad Ukrajinou ze strany amerického prezidenta Joe Bidena se nejdříve objevil na AC24.cz .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější