Krasňany čakajú dopravné obmedzenia, dôvodom je vyznačovanie parkovacích miest

Krasňany čakajú dopravné obmedzenia, dôvodom je vyznačovanie parkovacích miest

16.5.2021 (Webnoviny.sk) – V bratislavskej Rači – Krasňanoch z dôvodu vyznačovania parkovacích miest od pondelka 17. mája čiastočne obmedzia dopravu. Magistrát Bratislavy o tom informuje na sociálnej sieti.
„ V rámci prípravy parkovacej politiky budeme v najbližších týždňoch na uliciach Hubeného, Hlinícka, Černockého, Cyprichova a Pekná cesta postupne vyznačovať parkovacie miesta,” uviedlo mesto a dodalo, že po spustení celomestskej parkovacej politiky na jeseň budú tieto parkovacie miesta slúžiť predovšetkým rezidentom tejto lokality, ktorých tak parkovacia politika zvýhodní.
Vyznačovanie parkovacích miest si vyžiada dočasné obmedzenia vo forme zákazu zastavenia. „ Predpokladaný čas realizácie jedného úseku je približne týždeň, presný dátum obmedzení bude uvedený na dopravnom značení, ktoré bude vopred umiestnené v dotknutom úseku,” vysvetlilo mesto.
Pred samotným vyznačovaním parkovacích miest môžu byť realizované lokálne opravy častí komunikácie a chodníkov, ktoré budú rovnako označené dopravným značením.
„ Aby bolo možné parkovacie miesta vyznačiť, prosíme vás, aby ste v úsekoch, ktoré budú vymedzené dopravným značením, v stanovenom termíne neparkovali. Vozidlá parkujúce za zákazom zastavenia môžu byť odtiahnuté,” uzavrel magistrát.
Viac k témam: dopravné obmedzenia , dopravné značky , parkovací systém , parkovanie Zdroj: Webnoviny.sk – Krasňany čakajú dopravné obmedzenia, dôvodom je vyznačovanie parkovacích miest © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Krasňany čakajú dopravné obmedzenia, dôvodom je vyznačovanie parkovacích miest je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější