Detva chce dostavať budovu mestského úradu o 100-tisíc eur lacnejšie ako pôvodne

Detva chce dostavať budovu mestského úradu o 100-tisíc eur lacnejšie ako pôvodne

16.5.2021 (Webnoviny.sk) – Plánovaná dostavba budovy Mestského úradu (MsÚ) v Detve by sa mala uskutočniť za 300-tisíc eur. Pre agentúru SITA to uviedol hovorca mesta Milan Suja s tým, že nové verejné obstarávanie na zhotoviteľa bolo vyhlásené s upravenou projektovou dokumentáciou.
Ako vyplýva z podkladov súťaží spred roka a súčasnej zverejnených vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie , celková suma je nižšia o približne 100-tisíc eur ako bolo pôvodne plánované vo verejnom obstarávaní, ktoré pre znižovanie výdavkov samospráva v auguste minulého roka zrušila.
„ Cieľom je vybudovanie nového klientskeho centra, zriadenie turisticko-informačnej kancelárie, rozšírenie kapacity mestského úradu a tým rozšírenie a skvalitnenie služieb, ktoré zamestnanci MsÚ poskytujú obyvateľom mesta ,“ objasnil zámer radnice hovorca.
Realizácia prístavby budovy bude prebiehať po vydaní stavebného povolenia, ukončení verejného obstarávania na zhotoviteľa a priaznivých poveternostných podmienok. „ Výstavba prístavby neovplyvní chod mestského úradu, nakoľko sa jedná o samostatný stavebný objekt, ktorý nebude zasahovať do existujúcej budovy MsÚ ,“ dodal Suja.
Záujemcovia o realizáciu stavebných prác môžu svoje ponuky posielať do 2. júna, pričom verejný obstarávateľ požaduje od uchádzačov zloženie zábezpeky vo výške 7-tisíc eur.
Viac k témam: mestský úrad , projekt , rekonštrukcia Zdroj: Webnoviny.sk – Detva chce dostavať budovu mestského úradu o 100-tisíc eur lacnejšie ako pôvodne © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Detva chce dostavať budovu mestského úradu o 100-tisíc eur lacnejšie ako pôvodne je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější