OĽaNO i opozícia vyčítali Kolíkovej prenájom budovy ministerstva, NAKA nezistila porušenie zákona

OĽaNO i opozícia vyčítali Kolíkovej prenájom budovy ministerstva, NAKA nezistila porušenie zákona

16.5.2021 (Webnoviny.sk) – Prenájom budovy ministerstva spravodlivosti, ktorý opozícia vyčítala ministerke spravodlivosti Márii Kolíkovej (Za ľudí) vyšetrovala v minulosti Národná kriminálna agentúra (NAKA) a prípad odmietla.
Ako ďalej v článku uvádza Denník N , trestné oznámenie v tomto prípade podával bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby Pavol Forisch. Ten bol zapletený aj do pokusu o kompromitáciu europoslankyne Lucie Ďuriš Nicholsonovej a bol aj za trestným oznámením na organizátorov protestov Za slušné Slovensko.
Denník pripomína, že pre prípad prenájmu budovy žiadali líder OĽaNO Igor Matovič s opozíciou odchod ministerky spravodlivosti Kolíkovej z funkcie. Vyšetrovateľ však nezistil nič trestné a preto prípad 2. marca tohto roka odmietol.
„Nebol dôvod na začatie trestného stíhania,“ napísal podľa denníka do uznesenia vyšetrovateľ NAKA s tým, že nezistil naplnenie skutkovej podstaty obzvlášť závažného zločinu porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku.
Viac k témam: prenájom Zdroj: Webnoviny.sk – OĽaNO i opozícia vyčítali Kolíkovej prenájom budovy ministerstva, NAKA nezistila porušenie zákona © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok OĽaNO i opozícia vyčítali Kolíkovej prenájom budovy ministerstva, NAKA nezistila porušenie zákona je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější