Doslova válečná situace ve francouzském Sarcelles – rabování židovských obchodů, zapálení synagogy a hořící auta (videa)

Doslova válečná situace ve francouzském Sarcelles – rabování židovských obchodů, zapálení synagogy a hořící auta (videa)

Propalestinské demonstrace, které proběhly po celém západním světě, ukázaly mnohé, možná dokonce víc, než protestující mohamedáni zamýšleli. V prvé řadě se ukázalo, kde je již velmi početná a koordinovaná muslimská komunita, neboť všude tam demonstrace probíhaly. Ať už se jednalo o Evropu nebo Severní Ameriku, všude bylo slyšet Allahu akbar a různá protižidovská hesla. Velké demonstrace byly zejména v Německu, Švédsku, Rakousku, Francii, Itálii, Velké Británii, USA a Kanadě. Prostě všude tam, kde se už dlouhé roky muslimům ustupuje, jejich komunita je v daných zemích velmi početná a má dokonce i jistý vliv…
Záběry z některých zemí jsem zdejiž  přinesla, přičemž asi nejhorší nepokoje byly nakonec ve Francii, kde dokonce žádná demonstrace ani nebyla povolena. V Paříži nastoupila proti demonstrantům vodní děla, ve Sarcelles pak došlo k nejhoršímu rabování a žhářským útokům…
V sobotu byla v pařížské čtvrti Barbès spálena izraelská vlajka a vypuklo násilí. V neděli vhodili muslimové molotovův koktejl do synagogy v Sarcelles, což je město v pařížském regionu, kde sídlí velká židovská komunita. O týden dříve se již stalo terčem útoků několik synagog v Paříži, zatímco extremističtí demonstranti skandovali “Smrt Židům”. V Sarcelles ve Val-d’Oise byly v neděli pozdě odpoledne vyrabovány podniky, policie  vypálila na účastníky nepokojů gumové projektily.
Nejlépe vám doslova válečnou situaci ve městě ukážou záběry z videí…
A níže ještě několik obrázků z doby poté, kdy se řádění zvrhlo…
 

 
[Celkem:  0    Průměr:  0 /5]

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější