Dánský europoslanec předpovídá ukončení EU do roku 2030 a odchod Dánska

Dánský europoslanec předpovídá ukončení EU do roku 2030 a odchod Dánska

„V příštím desetiletí bude Dánsko nasledovat Spojené království a opustit Evropskou unii,“ předpověděl poslanec Evropského parlamentu Dánské lidové strany Morten Messerschmidt píše Infowars.
„Jsem si jistý, že Dánsko opustí EU do roku 2030. Myslím, že Brexit bude velkým úspěchem a že mnoho lidí na celém kontinentu bude závidět způsobu, jakým se Britové odpojili – poté, co znovu získali kontrolu nad hranicemi, imigrací, sociální politikou atd. … a nebyli finančně zasaženi. A také věřím, že více zemí bude požadovat referenda a odhlásit se, “řekl Messerschmidt novinám BT.
Messerschmidt navrhl, že je to falešný argument, že Dánsko nemůže žít bez EU.
Spojené království, jak se odvážil, se bude dobře chovat uzavřením dohod o volném obchodu s dalšími významnými ekonomikami po celém světě, což nutí EU, aby následovala tento postup a zapálila touhu po podobných dohodách v „Dánsku, Rakousku, Finsku, Nizozemsku a dalších kritických zemích. “
Messerschmidt odmítl populární děsivé scénáře o tom, co by se ve Velké Británii mohlo stát po Brexitu, které zahrnují nedostatek potravin, léků a dalších sponek, prudký nárůst cen plynu a elektřiny a zpoždění v provozu, jako hororové příběhy.
„Ty strašidelné příběhy, které jsme slyšeli pokaždé, když v dílech existovalo ne: o euru, výjimkách atd. Pokaždé, když země hrozí, že řekne ne EU, uslyšíte, že se svět zhroutí. Stále se však musí stát. Britové přežili a porazili Napoleona, císaře Wilhelma II a Adolfa Hitlera. Takže si myslím, že zvládnou malou výzvu opustit EU, “navrhl dánský europoslanec.
Podle Messerschmidta to není bez důvodu, že to není něco, co ve zprávách slyšíte, protože mnozí v Bruselu „se obávají, že se Brexit stane úspěšným“, což předpovídá, že změní svou melodii, až bude Spojené království konečně venku.
Příspěvek Dánský europoslanec předpovídá ukončení EU do roku 2030 a odchod Dánska pochází z ČeskoAktuálně.cz

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější