Tak mě napadlo se zamyslet nad tím co se kolem nás děje a nějak to všechno do sebe zapadá

Tak mě napadlo se zamyslet nad tím co se kolem nás děje a nějak to všechno do sebe zapadá

zajímavé, že se plánovalo už několik let dopředu jak bude vše probíhat (covid pasy, očkování, testování, testovací sady atd.)
– každý ví, kdo viry záměrně vyrobil, kdo je má patentované a kdo následně na podivných vakcínách vydělává miliardy, místo aby zaplatil škody a udělal nápravu, pokud byl únik z laboratoře chybou, nikoliv záměrem
– podivné vakcíny mRNA, které zakazují známí a proslulí lékaři, že můžou zabíjet nebo ovlivňovat DNA lidí, přesto se všichni nechávají očkovat jak šílení, aniž by znali následné důsledky, které se mohou a budou objevovat se zpožděním, ale pak už bude pozdě, poškození DNA je nevratné!!!!!
– je zajímavé a nepochopitelné (pro tvůrce virů logické), že jako první se nechali očkovat lékaři, zdravotníci, záchranáři a politici což bude mít za následek, v případě, že vakcína bude mít časovou prodlevu, než z ní bude smrtící zbraň, kolosální katastrofu, nebude mít kdo zachraňovat. Takže pokud je to skrytá biologická zbraň, je to perfektně promyšlené.
U těch politiků by mi to nevadilo, to jsou jen parazité a nenažranci, tak ať na svoji chamtivost a hamižnost konečně doplatí.
– Proč nám vládnou nemocní psychopaté, kteří jakoby ztratili zdravý rozum a chovají se agresivně a škodlivě proti svému lidu (viz Makrela, Makaron apod.)
– pokud by tyto hlavy států byli někým řízeni, ovlivňováni, upláceni, není možnost je zastavit
– pokud by desetitisíce satelitů Elona Muska byli použity jako biologická zbraň na ovlivňování myšlení lidí (už je to vyzkoušeno a ověřeno) tak v podstatě z nás budou ovládaní otroci těch, co ty satelity ovládají a my to nejsme, zase jen tvůrci virů, o kterých se neví, jakou mají naprogramovanou funkci.
– roušky nemají absolutně žádný smysl, protože nejsou na obličeji těsné, takže každý dýchá škvírami kolem nosu, dokonce je vidět v TV, že ji každý nosí pod nosem, protože přes resirátory se nedá dýchat a je dokonce dokázané, že spíše škodí zdraví, než pomáhají (osobně jsem to viděl na personálu nemocnice)
– nařízená buzerace a šikana policie, která má “pomáhat a chránit” je známkou něčeho nedomyšleného a zbytečného, spíše se to jeví jako manipulace a nadřazenost, ovládat a strašit stádo ovcí
– protesty zdravého rozumu proti brutálnímu a teroristickému počínání vlád a politiků, jsou brutálně potlačovány dobře placenými dementy, kteří jen plní rozkazy, za nehorázné platy z našich daní.
– přesto, že se ví, kdo celou tuto pandemii a protistátní akce financuje (Choroš, Rokefeleři, Ročildové apod. zrůdy), nikdo proti nim zatím nezasáhnul
– pokud ještě někdo nepochopil, že začala už dávno 3tí sv. biologická válka, snad si to brzy uvědomí
Autor: Julius Fucik
Příspěvek Tak mě napadlo se zamyslet nad tím co se kolem nás děje a nějak to všechno do sebe zapadá pochází z ČeskoAktuálně.cz

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější