Teraz sa držte! Štát ide minúť 6 miliónov na výskum autonómnych lietajúcich prostriedkov na boj proti pandémii!!! Čo to má byť?!

Teraz sa držte! Štát ide minúť 6 miliónov na výskum autonómnych lietajúcich prostriedkov na boj proti pandémii!!! Čo to má byť?!

Ak si myslíte, že štát nemá peniaze a patríte medzi tých, ktorí prišli o svoje podnikanie či šetria každý cent, tak si poriadne podržte klobúky! Vláda ide v týchto dňoch minúť 5,9 milióna eur na „Výskum a vývoj využiteľnosti autonómnych lietajúcich prostriedkov v boji proti pandémii spôsobenej COVID-19“. Čo to má byť? Lietajúce drony s teplomermi či ultra kamerami? A za tie peniaze?! Aj my sami sme zvedaví, ako toto vysvetlia!Takáto zmluva sa totiž objavila na Centrálnom registri zmlúv a aj my sami sme ostali šokovaní! Stránka „Blog investigatívnej žurnalistiky upozorňuje, že by mohlo ísť o účelovú zmluvu slúžiacu iba na prelievanie financií do ďalších subjektov.“A aby to údajne mali poistené, tak ich vraj kvôli vzájomnej nedôvere zabetónovali aj priamo do zmluvy:„2.12 Zmluvné strany sa dohodli, že Prijímateľ bude za účelom lepšieho a efektívnejšieho naplnenia cieľov Projektu realizovať Projekt v spolupráci s nasledovnými partnermi: i) Partner 1 obchodné meno/názov: AerobTec, s. r. o. i) Partner 2 obchodné meno/názov: MEDIREX GROUP ACADEMY n .o.“ Upozorňujú investigatívci na citáciu priamo zo zmluvy.„Priložiť ruku k dielu a zistiť, o čo sa vlastne ide by mohli napríklad aj Zastavme korupciu, Transparency International, prípadne investigatívci Dennika N, či Aktualít…“Navrhuje Blog investigatívnej žurnalistiky s tým, že ak ich teda „zaujíma to, čo by vlastne mali robiť – pozerať vláde na prsty, bez ohľadu na politické tričká.“Slováka bez rúška držali neschopní policajti a tak zavolal na políciu a hneď ho pustili (Video)

The post Teraz sa držte! Štát ide minúť 6 miliónov na výskum autonómnych lietajúcich prostriedkov na boj proti pandémii!!! Čo to má byť?! appeared first on MAGAZÍN 1 .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější