Co vede bio pekařství, malou sklárnu a české dopravce k podpoře cenzury?

Co vede bio pekařství, malou sklárnu a české dopravce k podpoře cenzury?

PRODUKČNÍ
Server www.nelez.cz se zaměřuje na odstřižení nezávislých webů od reklamních prostředků. Jedná se tedy jen o jiný druh cenzury nepohodlných názorů a cílem není nic menšího než potlačení všech nezávislých názorů.  Motivace “údajně zdarma placených aktivistů z reklamní branže” je patrná na první pohled ( psali jsme zde ), stejně jako jejich zaměstnavatelů a jejich vlastníků.
Když si prostudujete seznam “partnerů” serveru www.nelez.cz, pak budete konfrontováni se seznamem velkých nadnárodních korporací. To nikoho nepřekvapí, protože mezinárodní korporace se “z neznámého důvodu” podporují a tlačí neomarxistickou agendu od LGBT++P po zavádění cenzury na nepohodlné “opoziční” názory.  Co je ale nepochopitelné, je participace českých firem.

 .
Co vede k otevřené podpoře cenzury například bio pekárnu  Zemanka  z nějaké malé vesnice u Sedlčan, nebo  sklárnu Ruckl  z Nižboru je opravdu záhadou.  Stejně tak nechápu participaci českého dopravce Leo express, nebo Kofoly. Oni snad nechtějí oslovit svojí reklamou velmi významnou část české veřejnosti, která nezávislé weby sleduje!?  Vždyť třeba Parlamentní listy mají obrovskou sledovanost a proto také jsou terčem nenávisti sil “pravdy a lásky – patříme na západ”.  Nebo se bojí těch sil zla, které stojí za celým tím omezováním svobody, řízenou likvidací českého národa, masovou imigrací?
.
Korunu tomu  seznamu hanby nasazuje “česká asociace skateboardingu” a plzeňský “japonský” Prazdroj.  Naštěstí se bez obou snadno obejdu. Pít začneme s partnerem Svijany, nebo Budvar, “Plzeň” se stejně v posledních letech zhoršila a na skateboardu nejezdím.
Na závěr snad poznámku. Před časem se mezi některými českými “vlastenci” šířily dojemné epilogy nad tragickou smrtí největšího soukromého světového lichváře P. Kelnera . Jaký prý to byl bezva a ušlechtilý člověk.  Tak vězte, že všechny jím vlastněné firmy Airbank, Homecredit, O2, Moneta na tomhle seznamu trapnosti figurují!

produkční


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější