Lidé nejsou ovce!

Lidé nejsou ovce!

VOJTĚCH MACHÁLEK
7. 6. 2021 vyšel článek Jana Stránského s názvem “ Odmítat očkování je hloupé a bezohledné”  Typická ukázka bolševického odsouzení neposlušných ovčanů s nesprávným názorem !!
Zjistil jsem, že i já patřím  do kategorie   bezohledných hlupáků a antiočkovacích sobců!  Tam řadí všechny, kteří na rozdíl od něho, zapojili svůj vlastní mozek do prostudování všech známých a publikovaných faktů o probíhající vakcinaci. A s chladnou myslí vzali v úvahu všechny zdravotní negativa spojené s touto nátlakovou akcí a nakonec si z nich vyvodili svůj vlastní postoj k vakcinaci. Prostě se naprosto svobodně rozhodli, že vakcinaci nedůvěřují a očkovat se nenechají.  Nic víc a nic míň!!
Svoboda rozhodování je pro tyto agresivně uvažující pisálky s charakterem redaktorů komunistického Rudého práva, něco, co je nad jejich chápání.
Mezi hlupáky   nás zařadil  prý proto, že po celou dobu pandemie se na nás údajně hrne obrovské množství relevantních informací, na jejichž základě jsme se již mohli dávno rozhodnout pro vakcinaci. Nevím, jestli používá slovo  relevantní  jen proto, aby vyvolal dojem svého vysokého IQ, nebo opravdu zná jeho význam. Ano relevantní mimo jiné znamená, že je zpráva důležitá či významná  Ale to vůbec neznamená ,  že je zcela pravdivá!!
Takže ten, kdo po celou dobu pandemie dostává informace, které se mnohdy protiřečí a začne nad nimi přemýšlet,  není v žádném případě hlupák .  Ba naopak!!  Ne nadarmo jedno moudré české přísloví říká”Dvakrát měř a jednou řež.”
Na druhé straně, ten kdo o tom nepřemýšlí a slepě poslouchá takové věrozvěsty jedné jediné pravdy, koná v podstatě také svobodně! A je to jen jeho věc! Zrovna tak, jako je čistě moje věc, jak se rozhodnu. A jestli ten pán tvrdí, že jsou nám servírované jen jasné, srozumitelné a nezpochybnitelné informace, ale náš nízký charakter to vědomě sabotuje, tak je ještě větší vůl, než jsem si ze začátku myslel. Podívejme se na několik z těch, nezpochybnitelných informací.
Dle ÚZISU onemocnělo Covidem 26 000 lidí po očkování  a několik set z nich mělo těžký průběh nemoci. Takže další informaci o tom, že očkovaný je sám chráněný a pro své okolí naprosto neškodný, nemůže nikoho nakazit, všude má volný vstup, mám považovat za jednu z těch relevantních? Kdo je tu za hlupáka: Ten co takové informace šíří, anebo ten, co v nich vidí zásadní  rozpory ?

  Dne 8.6.2021 SÚKL eviduje 78 mrtvých po očkování
  Celkem 5402   osob nahlásilo 9969 nežádoucích účinků.  Druhů účinků je celkem 180 a jsou rozděleny do 20 kategorií. Patří tam takové maličkosti jako infarkty, cévní mozkové příhody, ochrnutí a jiné takové radosti. A také onemocnění a úmrtí po očkování na Covid.
 Dvě z těch 20 kategorii se týkají Covidu. V jedné z nich je  120  a ve druhé  221  účinků. Takže celkem  341  onemocnění na Covid po vakcinaci?  Není to zřejmé, protože je to uváděno dohromady s jinými účinky.
 ÚZIS ale přece uvádí, že po očkování se nakazilo víc jak  26 000  lidí!!!
Další státní orgán, Hygiena vedená paní Svrčinovou, to  vysvětlila  ještě lépe! V liště na ČT proběhlo její sdělení, že po očkování se nakazilo maximálné 1.5% očkovaných!!
V té době první dávku inkasovalo již  5 milionů a 300 000 lidí.  Máme věřit jejím údajům a začít opravdu počítat kolik je 1,5% z takové cifry? Matematika je, díky Bohu, jen jedna. Výsledek  79 500 ! Takže která z těch informací je ta jasná a nezpochybnitelná?
 Určitě se shodneme, že důvěryhodné informace tak vypadat nemají.! A jen hlupák, jako jen ten pisálek ze Seznamu, se může podivovat, že spousta lidí potom váhá s opícháním. Teď jsem vynechal to jím používané slovo relevantní, protože mě, starého chlapa dráždí úplně stejně jako kdysi v padesátých letech „Děduška Moróz” místo Ježíška.
Celá ta parta Seznamu , byla vždy v čele obchodu se strachem. Byli a jsou stále jedničky v tomto oboru. Díky nim jsme vévodili na nejhorších místech světových tabulek v počtu nakažených a mrtvých a báli se nás všechny sousední země. Každý den u nich začíná: Dnes přibylo X počet nakažených!! A vůbec jim nevadí, že ten, od kterého informace čerpají, tj. ÚZIS již dávno uvádí kolik z těch t. zv. nakažených je bez jakéhokoliv příznaku nemoci. A že je to každý den jen 50% z uvedené cifry.
 Stále pokračují v uvádění počtu aktuálně nemocných, což ÚZIS již dávno zrušil jako matoucí údaj. Připomenu namátkou.1/ 11 2020 uváděli 188 492 aktuálně nemocných!!  Dnes se stačí podívat na údaje ÚZISu, které udávají, že v ten den bylo nemocných jen  110 084!!  Vidí tu někdo nějaké férové či podle něj relevantní údaje?
  Pro Covidové byznysmeny udělali kus špinavé práce.  Díky nim se podařilo opravdu vyděsit velkou část národa natolik, že s pokorou přijímali opatření, která nerespektovala a hlavně porušovala jejich základní lidská práva. A článek toho čulibrka Stránského je toho pokračováním.
Díky nim došlo a stále dochází k hysterickým a nesmyslným opatření, mezi které, v prvé řadě, patřil  zločinný zákaz nezbytné operační péče , který posunul spoustu lidí blíž ke smrti a mnozí to mají již za sebou! Toto pondělí měl pohřeb náš známý, kterému byla odsunována operace bypassu tak dlouho, až zemřel. Někteří lékaři se konečně začali osmělovat a hlásí až dvoutřetinové nárůsty doposud zanedbávaných chorob. Takže v plné nahotě se následky té hysterie teprve objeví.
Čekat od takových charakterů , že budou mít zájem vysondovat, jak je to doopravdy s počtem zemřelých na Covid, jak je to s těmi více jak  30 000   mrtvými  nelze. Všichni víme, že bývalý ministr Blatný prohlásil veřejně z obrazovek, že asi jen  30%  z nich zemřelo na Covid.
Jihomoravský koordinátor int. péče V. Šrámek jej podpořil s tím, že opravdu jen cca 30% lidí nemělo žádné jiné doprovodné onemocnění. Sice dodal, že to ale nic nezmění. Ano to je pravda. Život jim nikdo nevrátí, ale těch 7 0%   kteří tam byli zaneseni neoprávněné jen proto, abychom byli nejhorší na světě ,  by velice změnilo pohled na  celou pandemii!! A to zásadně!.  Proto by bylo záhodno, znát jak dopadlo šetření, které měl provést prof. V. Černý spolu s UZISEm a měl být hotov začátkem dubna.
Takže je to hotové a se zveřejněním se nespěchá, aby to neodradilo další lidi od vakcinace a byznysmeni by přišli o prachy, anebo se na to všichni vybodli?  To je práce pro skutečné novináře a ne pro ty, co  si myslí, že svoboda je tehdy, když po předložení nějakého cáru papíru si mohu dát dokonce 2 piva na nějaké zahrádce. Jsem na světě již dost dlouho, abych mohl zavzpomínat a sdělit, že reportér Seznamu Jan Stránský se nijak neliší od nadšených svazáckých a komunistických reportérů, z padesátých let, kteří znali a zuřivě propagovali jen jednu pravdu. Tu jejich!

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější