Také v Německu už na některých místech vládne zákon klanu a právo šaría (video)

Také v Německu už na některých místech vládne zákon klanu a právo šaría (video)

Takto to vypadá, když se mezi sebou porvu dva turecké klany:

Stovka členů dolnosaské pořádkové policie – posílená skupinami velitelství speciálních operací (SEK) – prohledala v pondělí večer sedm nemovitostí v okresech Rotenburg a Heidekreis. Někteří občané se diví, co se děje.
Rozsáhlá operace v Dolním Sasku souvisí s nedělní rvačkou ve Visselhövede v okrese Rotenburg. Hovoří se o sporech mezi rodinami. Ve Visselhövede pachatelé vtrhli do bytu, kde zbili několik lidí. Tito lidé byli vážně zraněni.
Při raziích ve Visselhövede a Walsrode bylo zajištěno devět podezřelých. Muži jsou vyšetřováni pro podezření ze způsobení těžkého ublížení na zdraví. Později však byli propuštěni. Byla zajištěna spousta důkazních předmětů, včetně obušků, mobilních telefonů, brokovnice a důkazem bylo i oblečení pachatelů.
V Braunschweigu v sobotu večer došlo ke střelbě na tři muže (27, 28, 31). Muži byli nezraněni a policie zatkla další tři muže (25, 25, 31) za pokus o zabití. Podle policie by útok mohl být aktem pomsty poté, co byl 31letý muž nejprve pronásledován a poté zbit v supermarketu.
Podobné potyčky jsou takřka na denním pořádku a média o nich často záměrně mlčí. Přitom jsou zde jistá nesporná fakta, která jsou ovšem důsledkem dlouholeté politiky multikulturalismu. Politiky, v níž míní Německo i nadále pokračovat. V Německu se ovšem nadále mlčí například o tom, že:
mafiánské klany v některých částech společnosti – zejména v Berlíně, Severním Porýní-Vestfálsku a Dolním Sasku – už mají dávno převahu nad právním státem
tyto velké rodiny se skládají výhradně z muslimských, zpravidla turecko-arabských gangů
rodinní příslušníci obvykle vstoupili do země jako údajní “uprchlíci”
tyto klany sestávají z lidí, kteří získali německé občanství, ale jsou etnicky považováni za přísně izolované skupiny, ke kterým například domorodí Němci nemají přístup
tyto velké rodiny se skládají převážně ze skupin, které jsou libanonsko-turecké a ve kterých již neplatí německé zákony, ale právo šaría.
členové klanu žijí většinou v sociálním bydlení, které je poskytováno státem zdarma, přičemž většina těchto banditů pravidelně pobírá další měsíční sociální dávky jako další kapesné
Vzhledem k tomu, že drtivá většina mainstreamových médií (a to nejen v Německu) bezvýhradně podporuje politiku otevřených dveří, kterou prosazuje jak Německo, tak EU, o těchto případech se téměř nepíše. A to přesto, že v některých lokalitách už klany ovládají celé čtvrti. Je tak jen otázkou času, než ovládnou celá města; ostatně, své zástupce se jim již lokálně podařilo dostat alespoň na komunál…
zdroj: necenzurovanapravda.cz
Příspěvek Také v Německu už na některých místech vládne zákon klanu a právo šaría (video) pochází z ČeskoAktuálně.cz

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější