Kaddáfího syn chce být prezidentem Libye
RSS

Kaddáfího syn chce být prezidentem Libye

Sajf al-Islám Kaddáfí, syn bývalého libyjského vůdce Muammara Kaddáfího, se v neděli zaregistroval jako prezidentský kandidát pro volby konané 24.prosince, uvedl úředník volební komise, píše Al Arabiya. (Foto: Flickr)
Kaddáfí je jednou z nejvýraznějších osobností, o kterých se očekává, že budou kandidovat na prezidenta. V seznamu kandidátů je také libyjský velitel Chalifa Haftar, premiér Abdulhamida al-Dbeibah a předseda parlamentu Aguila Saleh.
Ze zmrazených účtů mrtvého Kaddáfího zmizely miliardy euro
Fotografie distribuované na sociálních sítích zachycovaly Kaddáfího v tradičním hnědém hábitu a turbanu a s šedým plnovousem a brýlemi, jak podepisuje dokumenty v registračním středisku ve městě Sebha na jihu země.Navzdory veřejné podpoře většiny libyjských frakcí a zahraničních mocností pro volby 24. prosince je hlasování stále zpochybňováno, protože soupeřící subjekty se hádají o pravidla a harmonogram.
Muammar Kaddáfí v roce 2009 varoval před vakcínami a o tom, jak funguje farmaceutický byznys
Velká konference v Paříži se v pátek dohodla na sankcionování každého, kdo naruší nebo zabrání hlasování, ale stále neexistuje žádná dohoda o pravidlech, podle kterých by měl být schopen kandidovat.Agrese NATO v Libyi: O deset let později Zatímco Kaddáfí pravděpodobně hraje na nostalgii po éře před povstáním, podporovaným NATO v roce 2011, které smetlo jeho otce od moci a zahájilo desetiletí chaosu a násilí.Zdroj: pz.cz
Článek Kaddáfího syn chce být prezidentem Libye se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden