Zo sopky vychádzalo záhadné zelené svetlo. Ohromujúce vysvetlenie expertov

Zo sopky vychádzalo záhadné zelené svetlo. Ohromujúce vysvetlenie expertov

Séria fotografií indonézskej sopky Merapi sa stala hitom internetu. Zaujímavý je práve fenomén, ktorý zachytil fotograf Gunarto Song.Pripomína totiž laser vyrážajúci z masívneho vrcholu vulkánu. Podľa odborníkov je to však pravdepodobne meteorit.Indonézsky fotograf Gunarto Song zachytil 28. mája niečo skutočne unikátne. „Na vrchol hory Merapi spadol meteor?“ Pýta sa v komentári k sérii fotiek. Reagoval tak na zelenkasté svetlo, ktoré pripomínalo laser vyrážajúci z vrcholu sopky.Podľa indonézskeho ústavu pre letectvo a vesmír je však pravdepodobné, že osobitné zelené svetlo pochádza z dvoch meteorických rojov – z Eta Aqaríd a Arietíd.Prvý sa objavil na oblohe medzi 19. aprílom a 28. májom, zatiaľ čo meteorický roj Arietidy začal 14. mája a potrvá až do 24. júna. Lúč bol zachytený na fotografiu a zaznamenal ho aj kamerový monitoring sopky.


Pozrite si tento príspevok na InstagramePríspevok, ktorý zdieľa Gunarto Song Photography (@gunarto_song)Mikulec posiela milión eur na pomoc s migráciou: Slovensko je otvorené solidarite

The post Zo sopky vychádzalo záhadné zelené svetlo. Ohromujúce vysvetlenie expertov appeared first on MAGAZÍN 1 .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější