Ze sopky vycházelo záhadné zelené světlo. Ohromující vysvětlení expertů

Ze sopky vycházelo záhadné zelené světlo. Ohromující vysvětlení expertů

Série fotografií indonéské sopky Merapi se stala hitem internetu. Zajímavý je právě fenomén, který zachytil fotograf Gunarto Song. (Foto: Instagram, Gunarto Song)
Připomíná totiž laser vyrážející z masivního vrcholu vulkánu. Podle odborníků je to však pravděpodobně meteorit.Indonéský fotograf Gunarto Song zachytil 28.května něco skutečně unikátní.„Na vrchol hory Merapi spadl meteor?“ ptá se v komentáři k sérii.Reagoval tak na nazelenalé světlo, které připomínalo laser vyrážející z vrcholu sopky.Podle indonéského ústavu pro letectví a vesmír (lapání) je však pravděpodobné, že zvláštní zelené světlo pochází ze dvou meteorických rojů – z Eta Aqaríd a Arietíd.První se objevil na obloze mezi 19. dubnem a 28. květnem, zatímco meteorický roj Arietidy začal 14. května a potrvá až do 24. června.Paprsek byl zachycen na fotografii a zaznamenal ho i kamerový monitoring sopky.Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Gunarto Song Photography (@gunarto_song)Zdroj: coconuts.co
Článek Ze sopky vycházelo záhadné zelené světlo. Ohromující vysvětlení expertů se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější