NĚMEČTÍ VOJÁCI jeli do Litvy zastrašovat Rusy, místo toho uráželi Židy a zneužili kolegu

NĚMEČTÍ VOJÁCI jeli do Litvy zastrašovat Rusy, místo toho uráželi Židy a zneužili kolegu

Německá armáda stáhla z mise NATO v Litvě čtyři své vojáky. Jsou podezřelí, že během dubnové oslavy v hotelu zpívali antisemitské písně a sexuálně zneužili dalšího vojáka. Uvedl to ve svém článku server Novinky.cz (viz ZDE ).
Orgie v hotelu
Magazín Der Spiegel v pondělí napsal, že v dubnu na bujarém večírku v jednom litevském hotelu zpívali němečtí vojáci krajně pravicové a antisemitské písně. Ze sexuálního zneužití namol opilého spícího vojáka existuje video natočené mobilem jedno z účastníků oslavy . V pondělí incident oficiálně potvrdilo ministerstvo obrany. “ Co přesně se stalo v průběhu oslavy, se stále ještě vyšetřuje,” řekla v úterý ministryně obrany Annegret Krampová-Karrenbauerová. “ Ale jedna věc se k tomu dá říct v každém případě: Ať už se stalo cokoli, není to v žádném případě přijatelné. Bude to se vší tvrdostí stíháno a potrestáno, ” tvrdí ministryně.
Hajlování na večírku
Mise “Posílená předsunutá přítomnost” je od roku 2016 součástí snahy NATO o zastrašování Ruska a příprav na jeho napadení. Berlín do Litvy vyslal přibližně stovku vojáků, kteří zde cvičí s příslušníky armád Litvy a dalších členských zemí NATO. Loni v červenci německé ministerstvo obrany rozpustilo část speciální jednotky KSK. Jedna z jejích rot v roce 2017 vyvolala pozornost rozlučkovým večírkem velitele, při němž vojáci házeli prasečími hlavami, poslouchali pravicový rock a hajlovali. Spolkový ministr vnitra Horst Seehofer nedávno uvedl, že pravicový extremismus a antisemitismus jsou největší hrozbou pro bezpečnost Německa.
Zpracoval Rudolf HruboňJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější