Skandál z ordinace: Na webu obvodního lékaře na Kutnohorsku se objevil vulgární text určený 5% pacientů, ti prý nechtějí vakcínu, žerou pastu pro koně, ale souloží s prostitutkami a v závěru je lékař poslal do hajzlu, pokud přijdou do ordinace jen s bolís
RSS

Skandál z ordinace: Na webu obvodního lékaře na Kutnohorsku se objevil vulgární text určený 5% pacientů, ti prý nechtějí vakcínu, žerou pastu pro koně, ale souloží s prostitutkami a v závěru je lékař poslal do hajzlu, pokud přijdou do ordinace jen s bolís

Skandál z ordinace: Na webu obvodního lékaře na Kutnohorsku se objevil vulgární text určený 5% pacientů, ti prý nechtějí vakcínu, žerou pastu pro koně, ale souloží s prostitutkami a v závěru je lékař poslal do hajzlu, pokud přijdou do ordinace jen s bolístkou! Lidé jsou v šoku a někteří z nich již chystají podnět lékařské komoře na zahájení disciplinárního řízení. Přesto ale není jasné, jestli text na webu psal opravdu dotyčný lékař, protože by mohlo jít i o práci hackera! Právník konstatoval, že se mu nechce věřit, že by takový hnůj na webovou stránku umístil praktikující obvodní lékař!
Naprostý skandál propukl v pondělí na Kutnohorsku, kde lidé začali upozorňovat na neuvěřitelně vulgární, místy až sprostý vzkaz od praktického lékaře v obcích Ratboř a Červené Pečky nedaleko Kutné Hory, který umístil na webové stránky své ordinace. Naše redakce již lékaře kontaktovala, ale nikdo se nám zatím neozval na námi položené otázky. Na webových stránkách ordinacepecky.cz se totiž na domovské stránce lidé dočtou takové vulgarity a urážky pacientů odmítajících očkování, že se opravdu nedivíme, že někteří lidé již podle informaci podali podnět České lékařské komoře.
Čekárna u lékaře. Ilustrační foto
Lidé se neočkují, protože mnozí z nich jsou starší lidé, mají komorbidity, tedy souběžně více nemocí a očkování experimentální vakcínou jim může namísto pomoci opravdu ublížit. Pacienti mají obavy a lékař by měl svým pacientům vysvětlit, jestli je nebo není pro ně vakcína bezpečná, v jejich věku, při jejích anamnéze , odpovědně jako praktik by měl poskytnout dobrou radu pro dobro pacienta, při nejlepším vědomí a svědomí. Tak káže Hippokratova přísaha. Nátlak a nucení pacienta do přijetí léku či vakcíny proti jeho vůli a urážky pacienta jsou rozhodně v rozporu s lékařskou etikou.
Lidé upozornili na vulgární výroky na webu obvodního lékaře na adresu pacientů, kteří mají obavy z očkování
Naše redakce v žádném případě nechce dopředu bez vyjádření lékaře vyvádět z tohoto skandálu unáhlené závěry a obviňovat jej z napsání vulgárního textu, protože text na webu je celý psaný kapitálkami, tedy se zapnutým Caps Lockem, což je na internetu projevem tzv. shoutingu , tedy psaná forma křičení a hulákání na čtenáře a adresáty. Nechce se nám vůbec věřit, že takový odpad by vypustil člověk s titulem MUDr. a navíc praktik, který je v kontaktu s místními lidmi a na malých obcích , kde se všichni znají a obvodní lékař si musí pacienty předcházet a chovat se k nim s úctou, protože lékařský stav by měl být vždy garancí důvěry, serióznosti a lidského pochopení.
Pan lékař ordinuje ve dvou obcích
Podle názoru našeho právníka je obsah textu tak neuvěřitelně prostoupený pohrdáním k pacientům s obavami z očkování, že to skoro vypadá na práci nějakého hackera. Jenže, když si kliknete i na další odkazy na webu, tak i tam najdete texty psané kapitálkami, barvičkami a stejně či podobně formulovanými obraty, takže v redakci opravdu nevíme, co si o tom máme myslet.
Pokud je to pravda a lékař opravdu takto komunikuje se svými pacienty, potom naprosto nepochybně je to materiál pro disciplinární komisi České lékařské komory , protože tohle je opravdu daleko nejen za čarou slušného chování mezi lidmi, ale především za čarou lékařské etiky. Pojďme si ocitovat, co se na uvedeném webu nachází. Pro snadnější čtení jsme kapitálkový text převedli do normální větné typografie.
Obvodní lékař (anebo hacker?)… jděte do hajzlu, můžete jít k jinému praktikovi, může vás i odregistrovat z mé péče, chlastáte, žerete pastu pro koně, souložíte s prostitutkama
Citace:
Pokud se nedovoláte, zkoušejte, prosím, opakovaně! Nebo napište na mail. Denně volají desítky lidí, telefon zvoní prakticky nepřetržitě….
Mimořádná „dovolená“ 01.-10.12.2021 z důvodů (pravděpodobného) stěhování ordinace + zdravotní důvody, zastupuje jako vždy Mudr. Blumel!!!!!!
Otázka: Kdy budete zpátky v Pečkách? Odpověď: Až to bude hotové. Já nemám žádnou možnost to ovlivnit, záleží na řemeslnících…..
Očkování covid, chřipka, protilátky atd. V příslušných záložkách.
Testujte se sami doma antigeny, dle vývoje posledních dní to má velký smysl!!!!
Vážení naši pacienti, předem chci poděkovat 95% z vás (oprava), kteří se I za pandemie chovají slušně, ohleduplně a inteligentně. Kolegové obvoďáci napříč republikou mi můžou jen závidět!! Sami mají o poznání horší klientelu!!
Pro zbývajících 5%: Lidi kurva proberte se!!!!
1. Zdravotníci nejsou vašima sluhama. Nenapadá vás, že zatímco si sedíte někde v kanclu (nebo jinde) a řešíte píčoviny, my jsme v těch sračkách skoro 2 roky a padáme na držku? A lidem ve vašem okolí jde kolikrát o holý život? Pak chodíte otravovat k doktorům. S problémy, které kolikrát ani nesouvisí s vaším zdravotním stavem, jsou nicotné… kde je nějaká ohleduplnost, sebereflexe? Zaměstnáte mě na půl hodiny, že máte nárok na nějakou mastičku na prdel, co by vás jinak stála 100 korun? Přitom prokouříte a prochlastáte 100x tolik? Mezitím se nedovolá někdo s covidovou pneumonií a může umřít!!!!!!!
Že si platíte zdravotní pojištění (což je mimochodem zákonná povinnost) neznamená, že je zdravotnictví krám, kde si vybíráte vše, co chcete zadarmo!! Paní mi volá, že jí mám jet vyzvednout léky do Kolína, protože děti jsou zrovna v práci (oba samozřejmě autem). To jste se opravdu posrali?? Já už to prostě nehodlám tolerovat. Kdo se bude chovat jako bezohledné prase, toho vyhodím a klidně to celé napíšu na web včetně jmen! Ať vidíte, jaké máte sousedy!! Mám vysoké pojištění + paušál na dobrého právníka, tak si mě pak klidně žalujte… a poprat se umím taky!!
2. Co máte doprdele pořád s tím očkováním? Celý život do sebe sypete sračky plný chemie, éček, a antibiotik, jste tlustí jak jateční prasata, kouříte, chlastáte, jezdíte bezohledně v autě, necháte si napíchat injekce na záda, ani se neptáte, co v tom je, žerete pastu pro koně, co by odčervila celý stádo, souložíte s pochybnýma prostitutkama , připalujete si kůžI v solárku, nedodržujete léčebný režim…na všechny virózy chcete haldu antibiotik, na blbej opar nejlíp antivirotika celkově…
To je jako všechno zdravý? Myslíte si, že by v usa, kde hrozí za jediné poškození zdraví miliardové soudy vypustili do oběhu něco závadného? A I kdyby – troufám si říct, že na covid + ostatní nemoci,které se nemůžou řešit kvůli zahlcení špitálu umře násobně víc lidí!!!! Nejde přeci jen o vás, ale hlavně o ostatní! Že se může někdo nakazit a umřít I přes očkování ví I už I pomeranč. Že nemoc Přenáší I očkovaní rovněž. Jde ale hlavně o virovou nálož. Čím více toho své babičce (nejen) přinesete, tím větší pravděpodobnost, že proletí komínem!! Jistě vám poděkují I ti, co nyní trpí jako psi s rozpadlou kyčlí a na opiátech čekají na operaci…lidi s rakovinou, kterým se nedostane včasné diagnózy…s mrtvicí, když všechny jipky budou covidária…
Demokracie je zjednodušeně právo většiny. Novou vládu nám snad také nyní neskládají komunisti? I náš vzor a největší demokracie na světě USA zavádí tvrdá opatření (viz např. New York), nyní i Rakousko…
Máte plnou držku vlastní svobody. Ta ale končí tam, kde začíná svoboda druhého!!!! Stačí přeci selský rozum, nemusíte dokola papouškovat všechny píčoviny z internetu!!! Co je to za frajeřinu, z principu odmítat to, o čem vím velký hovno? Proč si nesrovnáte incidenci u nás a ve srovnatelně velkém portugalsku? Nebo nekouknete na stránky americké cdc? Čelíme 5. Vlně. Máme zkušenosti, máme prostředky…a je to ještě horší…smutné…lidi I vláda na tom mají stejný podíl…
Pokud s námi nejste spokojeni, proč nepřejdete k jinému pl? Nikdo vás nedrží, naopak!! Dovoluji si ještě upozornit, že I my máme zákonné nástroje pro odregistrování (ukončení péče o pacienta). Takže na závěr: řešíme jen stavy akutního ohrožení zdraví, čI života z důvodů covidu I všech ostatních onemocnění + masivní očkovací kampaň a zajištění pravidelné medikace. Cílem je zachránit co nejvíce lidských životů!! S „s drobnýma bolístkama“ za tohoto stavu běžte laskavě do hajzlu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MUDr. Štěpán Juška, pl Červené Pečky a Ratboř
Může lékař vyhrožovat lidem v obvodu vyhazovem z kartotéky a zrušením registrace lékařské péče?
Jak sami vidíte, lékař v závěru dokonce pacientům pohrozil zrušením zdravotní péče, a to způsobem, který je opravdu na hraně vyhrožování. Je sice pravda, že lékař může pacientovi zrušit registraci, ale pouze za vyjmenovaných podmínek, které jsou ošetřeny zákonem a rovněž předpisy o poskytování zdravotní péče. Právník k tomu dodává: Nelze pacienta v obvodu odregistrovat jen proto, že pacient má strach a obavy z bezpečnosti vakcíny. Odregistrování je možné v případě, kdy pacient se odstěhuje mimo obvod lékaře, ale karta zůstává u původního lékaře. Lékař není povinen mít registrovaného pacienta z jiného obvodu.
Kopie webové stránky
Odregistrace je možná během výkonu trestu, kdy je člověk ve vězení a karta pacienta se převede do vězeňské nemocnice. V extrémním případě lze pacienta odregistrovat, pokud soustavně a dlouhodobě zneužívá lékařskou péči obvodního lékaře a toto zneužívání je lékařem postoupeno pojišťovně, která zahájí vyšetřování.
Pouze v případě, kdy se prokáže, že pacient např. simuloval a vymýšlel si nemoci, může být lékaři uznáno právo na odregistraci pacienta, ale pouze v případě, že je pacientovi náhradou přidělen jiný obvodní lékař. Zbavit se pacienta v obvodu rozhodně není jednoduché a je vyloučené z důvodu, že pacient nesouhlasí s podáním vakcíny, ať už jsou pacientovy důvody a obavy jakékoliv.
Lidé vidí, že vakcíny nefungují, neposkytují imunitu, ani bezinfekčnost a dokonce končí v těžkém stavu na JIP. To nejsou dezinformace, pane doktore, to je pravda, před kterou nejde schovat hlavu do písku
Jak nás upozornil do redakce náš kolega lékař, vakcíny nejsou léčiva, ale jde o profylaktické látky, které mají poskytnout imunitu, což v případě těchto vakcín je sporné, protože imunitu zjevně neposkytují, ani bezinfekčnost, pouze některým lidem zmírňují nákazu a průběh nemoci, ale ne všem, protože v českých nemocnicích na JIP v této chvíli leží v kritickém stavu skoro polovina pacientů z řad plně očkovaných osob. A nejhorším příkladem je Izrael nebo Singapur, kde je dokonce naočkováno přes 95% populace, ale nyní tam raketově narůstají čísla nakažených a nemocnice jsou plné očkovaných pacientů.
Počet očkovaných a neočkovaných na českých JIP
Nelze se divit, že někteří lidé nemají ve vakcíny důvěru, jestliže neposkytují ani imunitu, ani bezinfekčnost, a ani nezaručují, že člověk neskončí na JIP. Rádi bychom v redakci věřili, že ten text na lékařově webu je dílem hackera, ale obáváme se, že je velmi pravděpodobné, že je to skutečný text od pana doktora. Kdyby šlo o fejk a podvrh, webové stránky by už dávno byly mimo provoz a na webu by byla omluva a vysvětlení. Pokud dostaneme odpověď od pana doktora, doplníme tento článek o jeho reakci.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden