Afghánistán: Muž z Velké Británie dostal trest více než 5 let vězení za prodej alkoholu

Afghánistán: Muž z Velké Británie dostal trest více než 5 let vězení za prodej alkoholu

Zatímco v evropských zemích se muslimům toleruje paralelní právní systém a zavírají se oči nad porušováním zákonů evropských, v zemích, kde vládne šaría, nemůže nemuslim podobnou benevolenci nikdy očekávat.
Možná si nyní řeknete, že tak je to správně. Porušil právo šaría, které je platné v Afghánistánu, tak musí pykat. A máte pravdu. Jenže dnes už se i evropské soudy začínají stále více blížit právě právu šaría, přičemž postupná islamizace jednotlivých zemí znamená, že i tam jednou na šaríju se vším všudy dojde.
Je třeba si uvědomit, že muslimové si s sebou nesou i svůj vlastní právní systém, který hodlají v islamizovaných zemích zavádět tak, jako se to děje všude ve světě. Tedy Evropanů se něco podobného týká víc, než si kdo myslí, především pak našich dětí a vnoučat, které se v případě pokračování stejného stylu politiky EU zavádění práva šaría, jemuž se již pozvolna přizpůsobují i evropské soudy,  jednou dočkají.
Britský občan , který v Afghánistánu prodával alkoholické nápoje, byl odsouzen k 5,4 roku vězení, potvrdil afghánský nejvyšší soud.
Podle Ahmada Fahima Qawima, mluvčího Nejvyššího soudu v Afghánistánu, vyhlásil zvláštní soud pro boj proti narkotikům 5,4 roku vězení pro britského občana, který v Kábulu dodával alkoholické nápoje a před několika týdny byl zadržen.
Zločinec je podezřelý z prodeje více než 1200 litrů alkoholických nápojů v Afghánistánu.
Muž nerespektoval zákon, který říká, že dodávky a pití alkoholických nápojů jsou v Afghánistánu zakázány a jsou považovány za porušení islámského práva šaría, nicméně se s nimi i přesto obchoduje na černém trhu ve velkém objemu.
A na závěr jen pro srovnání:
Věznice ve Švédsku:

Afghánské vězení:
umíte si představit více než 5 let zde??
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější