Holandsko je další zemí, která odmítá islámské teroristy vyhostit

Holandsko je další zemí, která odmítá islámské teroristy vyhostit

Pokud se podíváme na jakoukoli zemi EU, tak zjistíme, že ať už se navenek proklamuje cokoli, džihádisté jsou všude nebývale chráněni. Náhoda? To sotva. Zatímco kritici islamizace se velmi často v  zemích EU dostávají před soud za své údajně islamofobní výroky, tak teroristé, kteří předem deklarují nejen nenávist k původnímu obyvatelstvu, ale i úmysl útočit, zůstávají v zemi, aniž by se jimi někdo jakkoli více zabýval.
Nejinak je tomu v Holandsku, kde byl už nejednou stíhán Geert Wilders za islamofobii a to přesto, že de facto jen upozorňuje na tristní situaci vlastní země. Zatímco on sám musí pod záplavou výhrůžek žít 24 hodin denně pod ochranou, islámští teroristé jsou “vysmátí”…
Nyní se v Holandsku probírá případ Moussy Lghoula, známého také jako Moussa L. nebo Abú Iliáš, samozvaného džihádisty v Nizozemsku. On a jemu podobní džihádisté, kteří se nijak netají úmyslem vraždit, zůstávají nadále v zemi a nejsou deportováni, dokonce zde není projevena ani žádná snaha odpovědných úřadů případné deportace džihádistů řešit.
“Je velkou záhadou, proč nejsou nebezpeční džihádisté deportováni z Nizozemska,” řekl profesor Paul Cliteur z univerzity v Leidenu a dodal, že mu dochází trpělivost s měkkou politikou vůči teroristům, kteří jsou nebezpeční pro stát a nemohou být deportováni. Jde ještě dále: “Nizozemský systém spravedlnosti, naše vláda, země, jsou nekonečně trpělivé.”
Haagský džihádista Moussa L. oznámil, že chce zemřít jako mučedník a že mu dochází trpělivost s Holanďany . Podle experta na terorismus se zdá, že Moussa L. je na pokraji organizování teroristického útoku. “Džihádistu Abú Iliáše a jeho doprovod už nějakou dobu sledujeme na sociálních sítích,” řekl vlámský expert na radikální islám Peter Velle . “Jsou opravdu nebezpeční. Má mnoho sympatizantů v Antverpách, mimo jiné. Mezi námi vznikla nová třída šaría.”
Geert Wilders v reakci na to tweetoval, že má řešení problému: Vykopnout Moussu L. ze země.
Cliteur poukázal na to, že Moussův vyjádřený nedostatek trpělivosti znamenal, že džihádista si myslel, že nezískal dostatečné uznání. Proto jeho trpělivost dochází. Část problému však spočívá v tom, že příliš mnoho lidí, zejména v Haagu, si myslí, že Moussa má nějakým způsobem legitimní nároky zůstat v zemi, i když odsuzují terorismus.
Vyplývá to z reakce na Wildersovo prohlášení, že Moussa musí být deportován ze země. Jeho návrh se nesetkal s nadšením. Ve skutečnosti je Wilders je napadán v mainstreamových médiích, protože navrhl, že džihádista musí být deportován.
Nizozemský ministr zahraničních věcí Sigrid Kaag dokonce Wilderse odsoudil jako nepřítele demokracie: “Další jedovatý útok Wilderse. Tohle je útok na nás všechny. A na naše svobody. Víc než kdy jindy je musíme chránit. Dlužíme to naší demokracii.”
Právě podobné reakce politiků, kteří hájí džihádisty a haní ty, kdo na islamizaci upozorňují, budou důvodem občanské války, k níž má mnoho zemí “naběhnuto”, někde se už víceméně alespoň lokálně rozpoutala (Francie, Švédsko). Holandsko se tak ústy svých politiků hlásí k úplně stejné cestě džihádu.
Wilders je tak podobně, jako ostatní odpůrci islámu v Evropě, vládním establishmentem považován za větší nebezpečí pro demokracii než islámští teroristé. Copak stále lidem nedochází, oč zde ve skutečnosti jde? Wilders žije 24 hodin denně pod ochranou a není sám. Je jeden z těch, kdo se dobrovolně zbavili vlastní svobody jen proto, aby otevřeli oči slepé většině. Otázka ovšem je, zda se jim vůbec kdy ty oči otevřou…
Tento týden Wilders tweetoval fotografii nejméně stovky džihádistických výhrůžek smrtí, které mu v současné době zpracovává policie:


Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější