Český lev – nová a pokrokovější verze!
RSS

Český lev – nová a pokrokovější verze!

Pokud jste staršího data narození, možná se vám mlhavě vybavuje, že Čechy mají ve znaku jakési žvižátko, které mělo signalizovat ty dávno přežité hodnoty jako je odvaha, vznešenost, síla, majestátnost a udatnost.

S tímhle žvižátkem ale musí mít moderní a vzdělaný nebinární človíček samozřejmě problém. V první řadě – víte, kolik takový lev váží? Klidně až 225 kilogramů! To samozřejmě znamená, že jeho ošklivé plíce generují spoustu toxického CO2, který způsobuje Svaté Grétě ty protivné potíže zorientovat se v prostoru (říkala, že zlé CO2 ve vzduchu vidí a jelikož ho je tam spousta, tak pro ni celý svět musí být neustále zahulený jak hospoda páté cenové kategorie). Další problém – jeho střeva určitě produkují spoustu metanu a dalších plynů, které ohřívají planetu Zemi a brzy bychom se kvůli takovým hulvátům všichni odpařili do vesmíru. Co je ještě horší – je to samec a šíří kolem sebe toxickou maskulinitu! A poslední hřebíček do rakve tohoto dávno přežitého symbolu – je nezodpovědný a určitě nebyl na páté ani šesté Tečce.
Ale nebojte se, vzala jsem grafický tablet, hodila do sebe sójové lattéčko, uhladila si duhové vlásky a připravila jsem pro vás novou verzi státního znaku. Je poslušnější, progresivnější, zodpovědnější a mnohem lépe odpovídá nárokům na moderního človíčka. Dokonce i ty slavné dva ocásky má!
Užívejte tento nový symbol kdekoli a kdykoli, když na nějakého opravdu pokrokového človíčka narazíte. Pac a pusu!

The post Český lev – nová a pokrokovější verze! appeared first on Bornova.pub .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden