USA ukázaly použití „vraha“ ruských S-400 na „okupovaném“ ostrově

USA ukázaly použití „vraha“ ruských S-400 na „okupovaném“ ostrově

Americká armáda předvedla možný scénář použití rakety Precision Strike Missile (PrSM), která je nazývána „vrahem“ ruských systémů protivzdušné obrany, například S-400 Triumf. Video zveřejnilo Defense News. (Foto: Youtube)
Na sestříhaném videu je předvedeno, jak vojenský transportní letoun C-130 Hercules přistává na ostrově v Tichém oceánu, kam dopravil autonomní odpalovací zařízení Autonomous Multidomain Launcher (AML).Zároveň je z druhého letounu vykládán raketomet HIMARS. Systémy jsou umístěny na strategicky důležitých místech ostrova. AML může autonomně odpalovat protilodní rakety PrSM. HIMARS raketám poskytne větší dolet, díky čemuž mohou zlikvidovat protivzdušnou obranu „na okupovaném ostrově nepřítele“.Poté, co jsou nepřátelské lodě a systémy protivzdušné obrany zlikvidovány, AML a HIMARS jsou naloženy zpět do letounů a na zbývající cíle nepřítele začínají útočit americké stíhací letouny.Portál uvádí, že daný scénář je nacvičován k použití v indicko-tichooceánské oblasti válečných akcí.V květnu Defense News s odkazem na společnost Lockheed Martin informoval, že během testů raketa PrSM uletěla přes 400 kilometrů, čímž překonala vlastní rekord.

Do výzbroje americké armády se mají rakety PrSM dostat do roku 2023.Zdroj: snews.com
Článek USA ukázaly použití „vraha“ ruských S-400 na „okupovaném“ ostrově se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější