Párik nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnym službám, hrozí im až 12 rokov za mrežami

Párik nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnym službám, hrozí im až 12 rokov za mrežami

18.6.2021 (Webnoviny.sk) – Muž a žena z okresu Zlaté Moravce, ktorí nútili mladú ženu k poskytovaniu sexuálnych služieb, čelia obvineniu zo zločinu obchodovania s ľuďmi . Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová .
Získali tisíce eur
Začiatkom týždňa ich obvinil vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície . Obvinení sú v súčasnosti na slobode. Ak im bude dokázaná vina, hrozí im odňatie slobody na sedem až 12 rokov. Páchatelia od ženy získali 300-tisíc českých korún, čo je v prepočte takmer 12-tisíc eur.
Podľa policajných informácií 37-ročný muž a 32-ročná žena minulý rok zlákali 26-ročnú ženu z okresu Levice pod zámienkou nájdenia práce a možnosti zarobenia si peňazí v Českej republike.
Neustále ju kontrolovali
„Odviezli ju do českého mesta Teplice, tam jej poskytli ubytovanie v rodinnom dome, kde však nemala súkromie, ale spali všetci v jednej izbe. Mladú ženu nútili v uliciach mesta vyhľadávať klientov a poskytovať im sexuálne služby,“ priblížila Bárdyová.
Dodala, že pár ženu neustále kontroloval a dával jej inštrukcie, čo má robiť, aké služby má poskytovať, a tiež jej určili minimálnu sadzbu, za ktorú má sexuálne služby poskytovať. Všetko, čo zarobila, im musela odovzdávať. Peniaze nemala dostávať ani na stravu a žiť musela v biednych podmienkach.
Viac k témam: obchodovanie s ľuďmi , Úrad hraničnej a cudzineckej polície Zdroj: Webnoviny.sk – Párik nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnym službám, hrozí im až 12 rokov za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Párik nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnym službám, hrozí im až 12 rokov za mrežami je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější