Západné, stredné a južné Slovensko zasiahnu horúčavy, meteorológovia vydali výstrahy 1. a 2. stupňa

Západné, stredné a južné Slovensko zasiahnu horúčavy, meteorológovia vydali výstrahy 1. a 2. stupňa

19.6.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahy druhého stupňa pred vysokými teplotami. SHMÚ to uviedol na svojom webe.
Výstrahy platia pre všetky okresy Bratislavského kraja, všetky okresy Trnavského kraja s výnimkou Piešťan a všetky okresy Nitrianskeho kraja s výnimkou Nitry, Topoľčian a Zlatých Moraviec.
V Banskobystrickom kraji bola výstraha 2. stupňa vydaná pre okres Veľký Krtíš. V uvedených lokalitách sa denná teplota môže vyšplhať na 35 stupňov Celzia.
Pre zvyšné okresy Trnavského, Nitrianskeho, Banskobystrického a Trenčianskeho kraja a okresy Michalovce, Rožňava, Trebišov, Bytča a Žilina platí výstraha prvého stupňa. Na všetkých miestach v prvom stupni výstrahy sa môže najvyššia denná teplota dostať na úroveň 33 až 34 stupňov Celzia. Výstrahy platia do 18:00.
Viac k témam: horúčavy , počasie , vysoké teploty Zdroj: Webnoviny.sk – Západné, stredné a južné Slovensko zasiahnu horúčavy, meteorológovia vydali výstrahy 1. a 2. stupňa © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Západné, stredné a južné Slovensko zasiahnu horúčavy, meteorológovia vydali výstrahy 1. a 2. stupňa je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější