Po převzetí Elonem Muskem uvažují bruselští totalitáři o zablokování twitteru pro celou EU
RSS

Po převzetí Elonem Muskem uvažují bruselští totalitáři o zablokování twitteru pro celou EU

Jistě již víte, že právě včera získal Elon Musk sociální platformu twitter, z níž chce udělat platformu svobodnou, bez jakékoli cenzury. Již v době svého působení na prezidentském postu byl z twitteru vyloučen Donald Trump a zároveň s ním i mnoho jeho příznivců. Podobně jako na Facebooku je i zde značná cenzura, která by měla být zavedena – dle nově schválených pravidel EU –  plošně na celém internetu.
Po oficiálním ohlášení faktu, že Elon Musk převzal twitter, zároveň oznámila řada rádoby celebrit, že z platformy odcházejí. Jde samozřejmě o různé aktivistické prosystémové herce a herečky nejen z Hollywoodu. Ovšem odchod z platformy ohlásila také například nechvalně známá německá pašeračka Carola Racketeová:

Po převzetí twitteru Elonem Muskem a po jeho prohlášení, že na této platformě hodlá zakázat jakoukoli cenzuru, tedy odešli všichni zastánci totalitních režimů. Jde o režimy, které se musí chránit cenzurou, jen aby se lidé nedozvěděli o doslovných zhovadilostech zkorumpovaného systému a dalších zvrhlých plánech globalistů.
Asi tím nejzkorumpovanějším a nejtotalitnějším spolkem je EU, kde již oficiálně schválili zavedení celounijní cenzury. To se ovšem neslučuje s prohlášením Elona Muska, který chce jít naopak proti cenzuře. Nyní se tedy uvažuje o tom, že v zemích EU bude twitter zakázán.
Nákup Twitteru podnikatelem Elonem Muskem přiměl Evropskou komisi k reakci. Pokud Musk změní platformu na fórum pro svobodu projevu, budou okamžitě přijata protiopatření.
Komisař Thierry Breton uvedl: „pokuta 6 % z obratu v oblasti a pokud budou svobodná pravidla twitteru přetrvávat, bude vydán zákaz činnosti v Evropě.“
„Je obeznámen s legislativou EU v oblasti automobilového průmyslu, takže se rychle naučí i zákon o digitálních službách,“ řekl Breton.
Breton odkazuje na nadcházející totalitní pravidla EU rušící svobodu slova, která donutí Twitter a další IT giganty odstranit kritiku těch, kteří jsou u moci, odstranit jakékoli informace kritické k EU, kritiku imigrační politiky a kritiku koronavirových omezení zemí EU z internetu , jak jste si již mohli detailněji přečíst zde a zde .
V rozhovoru pro Financial Times Thierry Breton mluvil o Muskovi křestním jménem, zatímco vše blahosklonně vysvětloval, jako když mluví s dítětem:
„Víme, co mu musíme říct: ‚Elone, existují pravidla. Jste vítáni, ale takto vypadají naše pravidla. Nejsou to vaše pravidla, která zde platí,“ řekl Breton  Financial Times.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden