Řeporyjské boží hovádko znovu žvaní kraviny

Řeporyjské boží hovádko znovu žvaní kraviny

MILENA DOUŠKOVÁ
Pavlík se opravdu chová ke svým kamarádům krásně.     Jarda je pro mne morální vzor, ale tady se chová jako debil, prohlásilo Řeporyjský nevychované a nevychovatelné hovado Pavel Novotný a dodal, že že by Jardu Jágrovi mohla naslouchat hokejová rodina, protože je dost blbá. Tak pane Jágre, jak se vám líbí slova kamarádova? Není kecá a není to kamarád? Tak to já nevím a nehodlám to zkoumat. Pokud to kamarád, tak by to napravilo pár dobře míněných  ran-d . Dejte si tam písmenko které se vám víc hodí.

Jarda ho prý naučil, že soudit lidi má Bůh a dodal, že si ho jako člověka velmi váží. Jak zábavné. Podle něj jsou lidé debilové stejně jako jeho oponentka paní Tereza Hyťhová. Celý Pavlík. První věty a spousta urážek. Pochopitelně Pavlík je pro očkování a všichni co jsou proti jsou trapní debilové a chudák Jarda tím nahrál všem hlupákům jako je třeba paní Tereza. Proč je blbá? Protože chce pro lidi možnost volby. Chceš nebo nechceš občane je to na tobě a tak to má být.

Jarda prohlásil, že má dost proti látek a nevidí důvod k očkování a dostalo se mu za to laskavého oslovení tupá tužka v penále. Je na tom skoro lépe než paní Tereza, ta je pasována na zločince. Nějak zapomíná, že těch, co odmítají očkování je docela dost. Podle posledních propočtů asi 2/3 a to není zrovna málo. Podle Řeporyjce jsme tudy všichni debilové a navíc trestně odpovědní. Možná by nás měli postavit ke zdi a postřílet. Já se stále pokouším pochopit, kdo mu dal právo urážet spousty doktorů a vědců jen  proto, že jim to myslí lépe než jemu. Vchází mi z toho jen poslední možnost a to diagnóza porucha osobnosti s prvky narcismu. Jinak by nelezl neustále do televize a přestal by žvanit kraviny na které nejsme zvědaví. Už tak dlouho musel držet hubu, tak si to teď vynahradil na kamarádek Jágrovi a Pollertovi.
Lukáš Pollert není normální a asi se praštil o futro. Teda v očích Řeporyjského nechutného hovada a přitom ho prý obdivuje a má ho hrozně rád. No není Pavlík zlatíčko? To je kamarád jak z kozí nohy kulomet. Navíc má pocit, že by ti, co se nechtějí nechat očkovat a mají jiné mínění jak tohle zlatíčko, by měli být za svůj názor trestně odpovědní. Pan Pollert je velmi inteligentní člověk, který se rozhodl mluvit pravdu a za to skládám velkou poklonu a moc ráda čtu jeho články. Takže pokud se někdo někde praštil tak je to Řeporyjec. I když on se asi ani nemusel praštit. On je debil z povolání.

MILENA DOUŠKOVÁ

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější