Nebude kam utéct … nastupují Urválkové

Nebude kam utéct … nastupují Urválkové

KAREL PETŘÍK
Na západě Afrika, na jihu Osmanská říše, cesty na východ už dnes pilně zaminovávají naši neohrožení bojovníci z řad politiků, dokazujíce tím svou oddanost pronajímatelům představ nového světového pořádku. Kašpárci na jedno použití žvaní o suverenitě a nezávislosti, kterou už sami skoro nemáme. Hrají si na soudce poučující o tom, jak se má kde vládnout, jak napravit Čínu, Rusko, Bělorusko a další a další země, přitom sami nejsou schopni jiné než ponížené reakce na vše co přichází z Bruselu.

Partu podělanců kořících se SSSR nahradila parta kořící se EU . Ta pak aby zamaskovala svou naprostou neschopnost hájit zájmy svých občanů proti skutečným hrozbám, bojuje za práva občanů v zemích, kde nás nikdo nezná. Zatím u nás noví Urválkové, opírajíc se o soudní trendy EU oživují pěstování národní autocenzury, která nám nasadí náhubky možná na – furt.
V roce 1983 jsem nevěřil, že se dožiji konce éry budování socialismu. V roce 1993 jsem nevěřil, že se dožiju doby, kdy by se k nám mohl socialismus vrátit. Pokud ještě pár let vydržím tak zemřu v tom, do čeho jsem se narodil. Protože pokrok nezastavíš, tak pár změn tu je. Neklaníme se hvězdě, srpu a kladivu, ale jen hvězdám a hvězdám s pruhy. Původní cíl zničení kapitalismu nám změnili a dnes vedeni revolučním velkokapitálem pácháme světovou revoluci s cílem zachránit planetu před námi samotnými. Dokážeme to jako zcela svobodní a volní jedinci, zbaveni starostí o soukromý majetek a překonané a rušivé rodinné vztahy. Sdílení všeho bude konečným naplněním cíle všech dnešních pirátů a vůbec celého socialistického demobloku. V USA během tohoto „panteřího skoku“ historici zjistí, že Ježíš a Marx byli černoši a Lenin indián. Francouzi se omluví muslimům za Karla Merlota, který jejich porážkou u Poitiers v roce732 zastavil pokrok a odsunul ovládnutí Francie až do dneška. Němci pak prohlásí Hitlera za sjednotitele Evropy, kterému záměr nevyšel díky barbarskému útoku ruských hord. A u nás z Husa uděláme prvního liberálního demokrata a z Žižky bojovníka za sociální spravedlnost.

Má naděje, že se západní bláznovství zastaví nárazem na čtyřicetiletou zkušenost zemí, které tím prošly a že si zachováme zdravý rozum a svobodu, pomalu vyprchá. Mám strach, mimo Boha, v cokoli věřit. Nevím jak rychle, ale přichází doba, kdy takoví jako já nebudou mít kam utéct!! Jak dlouho asi potrvá, než cizí peníze a páté kolony nových levičáků rozloží Polsko a Maďarsko – stejně jako nás?Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější