Belgie: Bitka mezi Poláky a Afričany skončila jedním mrtvým a čtyřmi zraněnými

Belgie: Bitka mezi Poláky a Afričany skončila jedním mrtvým a čtyřmi zraněnými

V bitkách dvou gangů v různých islamizovaných zemích Evropy je běžné, že proti sobě bojují dvě “tlupy” muslimů. Zpravidla jde o boje mezi Araby a černochy nebo Araby a Turky, případně Araby a Čečenci, tedy mezi etnicky či národnostně rozdílnými skupinami muslimů, které většinou bojují o vliv nad daným územím. Nyní došlo – zcela nezvykle – k bitce muslimského gangu se skupinou Poláků, tedy původních Evropanů. Motiv této bitky zdroje neuvádí, ovšem může jít o jakousi první vlaštovku toho, co se bude dít za pár let, kdy už se skutečně do bojů proti rozpínavým muslimským gangům zapojí i sami Evropané.
Osm podezřelých bylo ve čtvrtek zatčeno při sérii pátrání ve vyšetřování smrtící rvačky, která se odehrála začátkem prosince v Zaventemu. Pět z nich bylo v pátek obžalováno u vyšetřující soudkyně.
Při rvačce, která se odehrála 3. prosince v prázdné budově společnosti v Belgicastraatu, byl jeden člověk smrtelně zraněn a čtyři další byli zraněni. Jeden ze zraněných zůstane doživotně ochrnutý.
Okolnosti rvačky jsou stále nejasné, stejně jako motiv. Podle informací, které se objevily krátce po incidentu, se jedná o konfrontaci mezi skupinou afrického původu a skupinou Poláků. To vedlo k vážné rvačce, při které byly nakonec použity nože.
V noc událostí policie prohledala oblast s podporou federálního policejního vrtulníku, ale další podezřelí nebyli nalezeni. Vyšetřování pak vedla federální soudní policie Halle-Vilvoorde.
Podařilo se identifikovat několik podezřelých a ve čtvrtek ráno vyšetřovatelé provedli razii na adresách v Pont-A-Celles, Walcourtu, Oudergemu, Sint-Lambrechts-Woluwe a Schaerbeeku. Osm lidí bylo zbaveno svobody. Po výslechu vyšetřující soudkyně rozhodla, že pět z nich obžaluje.
Zdroje neuvádí, jaké národnosti byl mrtvý, ani kdo je mezi zraněnými. Každopádně je třeba počítat s tím, že k podobným bitkám mezi invazisty a původními Evropany bude docházet stále častěji. Tak, jak tomu obvykle na dobývaných územích bývá. I když je na druhou stranu možné, že v některých zemích se původní obyvatelstvo podvolí víceméně bez odporu…
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější