“Muslimové si převzali hlavní město Evropy,” varuje italská poslankyně

“Muslimové si převzali hlavní město Evropy,” varuje italská poslankyně

Nejprve chci upozornit, že EU není Evropa, EU je jen globalistická organizace, jejímž úkolem je zlikvidovat evropské národní státy a národy mimo jiné i výměnou Evropanů za Afričany, přičemž hlavní zbraní na této cestě je islám. To si zatím, bohužel, většina lidí neuvědomuje. V současné době je vůdčí silou islamizace Evropy Turecko, které je v islamizaci Evropy finančně podporováno přímo z EU cestou pravidelného výpalného, ale i dobrovolně samotnými Evropany, kteří tam tráví dovolenou a tím svým dílem přispívají na džihád. To, že Turecko to myslí s islamizací Evropy zcela vážně, mnohokrát potvrdil i sám Erdogan. Aktuálně například výstavbou monstrózní mešity ve Štrasburku, která bude zároveň největší evropskou mešitou.
Navzdory tomu , že se mešita Milli Görüs odmítla distancovat od extremismu, nabídla jim levicová starostka Strany zelených ve Štrasburku Jeanne Barseghianová a jejich radikální rada grant ve výši 2,5 milionu eur na pomoc se stavbou.
S pomocí francouzské Strany zelených se ve Štrasburku rozšiřuje kontroverzní turecká mešita. Výstavba je částečně financována vládními dotacemi v milionech eur. Po dokončení bude mega-mešita Eyyub Sultan  největší v Evropě, se 14 patry, dvěma 44 m vysokými minarety a 28 kopulemi.
Italská poslankyně Silvia Sardoneová ze strany Lega navštívila mešitu ve Štrasburku, aby vyjádřila svůj hněv nad islamizací Evropy a muslimským převzetím “hlavního města Evropy”. Štrasburk je považován za legislativní a hlavní město EU. Poslankyně obvinila stranu Zelených z toho, že pomohla Turecku a Kataru dobýt kontinent.
Projekt Eyyûb Sultan je gigantický: celkem 32 milionů eur, včetně 25,6 milionu pro mešitu. Sardoneová vysvětlila, že komplex o 10 000 m2 bude zahrnovat modlitební prostor vhodný pro hostování 3 000 věřících, několik konferenčních sálů, knihovnu, učitelský pokoj, restaurace, některé obchody a parkoviště s kapacitou pro 600 automobilů. Tato mešita ovládaná Tureckem bude dalším vítězstvím v Erdoğanově plánu islamizovat Evropu, chopit se kontroly a nakonec znovu vybudovat Osmanskou říši .
Mešita, která je součástí Islámské konfederace Millî Görüş (CMIG), nedávno odmítla podepsat chartu prezidenta Macrona proti extremismu. Tato charta by znamenala, že mešita písemně souhlasí s tím, že se distancuje od islámských předpisů, které jsou pro západní kulturu nepřijatelné a požadují, aby mešita respektovala francouzské právo a zřekla se toho, co nazývá “politickým islámem”.
Vysoce kontroverzní organizace  Milli Görüs  je celoevropské hnutí turecké diaspory inspirované myšlenkami zesnulého tureckého premiéra Necmettaina Erbakana. Bývalý turecký premiér byl považován za otce politického islámu v Turecku a za mentora Recepa Tayyipa Erdogana. Erbakan byl radikálně antisemitský a protizápadní. Vytvořil hnutí Milli Görüs neboli “Národní vize” (eufemismus pro politický islám), aby nastartoval svou agendu přeměny Turecka na islámský stát.
Milli Görüs je jednou z největších islámských organizací působících na Západě s více než 514 mešitami a kulturními centry v jedenácti evropských zemích. 323 z těchto institucí se nachází v Německu.
Výbor Pro islámskou konfederaci Milli Görüs spadá pod Diyanet, pobočku turecké vlády pro náboženské záležitosti. Diyanet se zodpovídá přímo Erdoğanovi a zaměstnává imámy, píše kázání a vydává fatvy (deklarace islámského práva). Stanovuje teologické směry toho, co je kázáno ve všech jejich mešitách po celém světě.
Diyanet posílá turecké imámy do mešit DITIB, aby ovlivnili své krajany, aby se neasimilovali do Evropy a dodržovali Erdoğanovu agendu. V tomto videu Erdoğan jasně říká, že Tureckem kontrolované mešity v cizích zemích jsou vojenskými základnami pro jeho věrné vojáky, jimiž jsou Turci, rozesetí po celém nemuslimském světě:

Francie se navenek rezentuje jako přísně sekulární stát, vláda tak oficiálně nemůže pomoci financovat praktikování jakéhokoli náboženství. Z historických důvodů se však pravidla v regionu Štrasburk liší.
Taktika Strany zelených a islámských radikálů z Milli Gorus má název červeno-zelená osa: “Ultralevičáci a muslimové se v Evropě dlouhodobě sjednocují, aby zničili svého společného nepřítele: ty, kteří věří v suverenitu a svobodu jednotlivce. Aby dosáhli svých vlastních cílů, využívají jeden druhého, dokud nedosáhnou svých cílů, a teprve v té době se obrátí proti sobě a nakonec budou bojovat za zničení druhého.”
V mocenské řeči před štrasburskou mešitou prohlásila poslankyně Silvia Sardoneová: “Muslimové nyní převzali hlavní město Evropy. Tady politický islám, ten nejnebezpečnější, přebírá kontrolu.”
Muslimové podle Sardoneové tvoří více než 15 % populace ve Štrasburku. Tato oblast je již centrem islámského terorismu, přičemž 10 % lidí, které policie uvedla na seznamu teroristů, pochází buď ze Štrasburku, nebo ze zbytku Alsaska.
“Mešita je politickou laboratoří Erdoganovy strany, takže ti, kdo ji budou navštěvovat, se budou učit současným tureckým islámským osnovám,” vysvětluje Sardoneová.
V roce 2018  Erdogan v Německu vyzval Turky, aby se nikdy neasimilovali, přičemž jakoukoli požadovanou asimilaci muslimů v Evropě označil za “zločin proti lidskosti”. Zřejmě chce, aby jeho vojáci zůstali součástí Turecka a Ummy, globální muslimské komunity, do níž časem hodlá zahrnout celou Evropu…
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější