Ministryně Benešová: Je v pořádku, když vláda porušuje zákony naší země … jsme přeci jen lidé

Ministryně Benešová: Je v pořádku, když vláda porušuje zákony naší země … jsme přeci jen lidé

JIŘÍ ŽÁK

Ministryně spravedlnosti Benešová v nedělní Partii na TV Prima: “Když se tady řeší taková situace (koronavirová), tak se samozřejmě může stát, že se udělají nějaké chyby… jsme přeci jen lidé” (její odpověď na otázku, jestli je v pořádku, že Nejvyšší správní soud ruší nezákonná opatření vlády – celkem 17 rozsudků, kdy vláda dle soudů rozhodovala protizákonně).
Takže podle současné ministryně Benešové je v pořádku, když vláda porušuje zákony naší země , když je zde “taková situace”.


 .
Bývalí ministři zdravotnictví Blatný, ale i Arenberger, ale i prezident lékařské Komory Kubek se onehdy nechali dokonce slyšet, že by to soudy a právníci neměli kazit ta jejich opatření.

 .
 .
Asi taky začnu porušovat zákony, protože jsem přeci jen člověk, a když můj argument bude, že jsem chtěl ochraňovat životy, tak budu tvrdit, ať se do mé nezákonné činnosti nepletou soudy a právníci…


 .
Česká republika 2021.
 .


A vládní představitelé vč. ministryně Benešové se neustále budou bít v prsa, jak nás tady všechny ochránili před koronavirem. Přitom podle mého soudu pandemie ustoupila, stejně jako minulé léto hlavně kvůli létu, kdy je obecně významně nižší incidence jakýchkoli respiratorních infekcí, než v zimě. Navíc pravděpodobně miliony lidí mají přirozené protilátky proti koronaviru a rizikoví jsou očkovaní min. první dávkou. To je důvod proč pandemie ustupuje, ne to, že zavřely obchody a služby a přikázali nám dusit se v respirátorech.

MVDr. Jiří Žák

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější