Řím: Podívejte se, jak byl africký vetřelec policií postřelen poté, co u nádraží honil lidi s nožem (video)

Řím: Podívejte se, jak byl africký vetřelec policií postřelen poté, co u nádraží honil lidi s nožem (video)

Včera byla v Římě policie nucena střílet na muže, který se plížil ozbrojený nožem na hlavním městském nádraží, Termini. Pro ty, kteří v té době procházeli nádražní budovou, a pro policisty, kteří okamžitě zasáhli, aby muže odzbrojili, to bylo dlouhých několik minut napětí. Afričan z Ghany je nyní hospitalizován, ale není v ohrožení života.
Ulice v okolí stanice Termini jsou každý den nebezpečnější. Degradace a opuštění této části Říma jsou ukazatelem deficitní správy hlavního města. Stanice Termini je největším železničním uzlem v zemi, jedním z největších v Evropě pro přepravu cestujících. Je to brána do italského hlavního města a nachází se kousek od čtvrti Monti, jedné z nejoblíbenějších turistických tras ve městě. V okolí jsou zajímavá archeologická naleziště. Navzdory tomu je oblast opuštěna, ponechána v rukou gangů zločinců, často afrických ilegálů. Prodej drog a násilí jsou v okolí stanice Termini na denním pořádku i a to, co se stalo minulou noc, není první a jistě ani  poslední incident.

Adesso magari qualche radical chic di sinistra criticherà il poliziotto, non il delinquente armato di coltello (e pluripregiudicato) che minacciava le persone a Roma vicino a stazione Termini… Sempre dalla parte delle Forze dell’Ordine! pic.twitter.com/uCTUbKtb9N
— Matteo Salvini (@matteosalvinimi) June 20, 2021

Čtyřiačtyřicetiletý Ghaňan šel na nádraží Termini a vytáhl nůž, když byl na Via Marsala, jedné z přístupových cest k železniční budově. Desítky vyděšených cestujících okamžitě upozornily železniční policii přítomnou na místě.
Policisté nejprve obklíčili muže, aby ho izolovali od ostatních přítomných. Jeden z nich se také pokusil o odzbrojovací manévr, udeřil černocha do ruky, ale Ghaňan se bránil. Muž několik minut mířil nůž na policisty, dokud se jeden z nich, který vycítil bezprostřední nebezpečí, nerozhodl vytáhnout zbraň a střílet. Ghaňan byl střelen do rozkroku a pak odzbrojen. Je hospitalizován, ale není v ohrožení života.
Je jasné, že pokud by byl nebezpečný invazista zastřelen, odnesl by to zejména policista. Takto agresivní černoch přežije, nicméně tak nějak tuším, že střela do rozkroku nebyla v kontextu toho, co se v Itálii v posledních letech děje, rozhodně náhodná…
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější