Ministri prijali Milanovej pozvanie do divadla, kultúrne odvetvie nutne potrebuje podporu

Ministri prijali Milanovej pozvanie do divadla, kultúrne odvetvie nutne potrebuje podporu

21.6.2021 (Webnoviny.sk) – Ministri a štátni tajomníci podporili opätovné otváranie divadiel po lockdowne. Ministerstvo kultúry SR (MK SR) to uviedlo v tlačovej správe, ktorú zaslala hovorkyňa rezortu Zuzana Viciaňová .
Pozvanie prijal aj Lengvarský s Vlčanom
Pozvanie ministerky kultúry Natálie Milanovej (OĽaNO) do Slovenského národného divadla (SND) prijali minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nom. OĽaNO), minister životného prostredia Ján Budaj (OĽaNO), ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) a minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Samuel Vlčan (OĽaNO).
Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu
Divadelné predstavenie „Scény zo života režiséra (Ingmara Bergmana)“ prišli osobne podporiť tiež štátni tajomníci a štátne tajomníčky rezortov kultúry, spravodlivosti, školstva, životného prostredia a štátny tajomník ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie.
Za vstupenky riadne zaplatili
„Úprimne si vážim, že kolegovia a kolegyne si našli čas vo svojich programoch a podporili kultúru, ktorá nás v týchto dňoch potrebuje viac, než kedykoľvek pred tým. Obzvlášť by som chcela zdôrazniť, že všetci pozvaní a pozvané si vstupenky na toto predstavenie zaplatili, čím našu kultúru podporili nielen symbolicky, za čo im touto cestou ďakujem,” povedala Milanová.
Divadelná hra Scény zo života režiséra (Ingmara Bergmana) je ďalším príspevkom činohry k oslave storočnice SND. Hra divákovi približuje podstatu umeleckej práce, divadla a povolania režiséra.
Viac k témam: divadlo , Ekonomické dopady koronavírusu , kultúra , podpora Zdroj: Webnoviny.sk – Ministri prijali Milanovej pozvanie do divadla, kultúrne odvetvie nutne potrebuje podporu © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Ministri prijali Milanovej pozvanie do divadla, kultúrne odvetvie nutne potrebuje podporu je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější