Elektroautobusové peklo v Německu. Výbušný požár způsobil milionové škody

Elektroautobusové peklo v Německu. Výbušný požár způsobil milionové škody

Jen den předtím, než EIKE informoval o hořících elektroautobusech v Číně, stejný problém se objevil v německém Hannoveru. (Foto: video Bild)
Podívejte se na video zde:

Požár v autobusovém depu v Hannoveru způsobil škody za miliony eur. Podle hasičů vypukl požár v sobotu odpoledne v dopravním podniku Üstra, kde byly zaparkovány elektrobusy,Podle mluvčího společnosti Üstra Udo Iwanneka způsobil požár milionové škody. Zničeno bylo pět elektrobusů, dva hybridy a dva spalovací motory a také budova a nabíjecí stanice.Podle Evropského institutu pro klima a energii (EIKE) chce správa Hannoveru do roku 2023 provozovat v oblasti centra města pouze e-busy a ve snaze snížit znečištění ovzduší nakoupí 50 nových vozidel.Ukázalo se, že e-autobusy se velmi rychle zapalují. Například minulý měsíc explodovaly v plamenech čtyři linkové autobusy v čínském Guangxi:Scary! Four shuttle buses on a campus of Guangxi, China, bust into flames on Saturday, as intense smoke roaring upward. Luckily, injuries were reported in the incident. pic.twitter.com/worqpY6GHj — People's Daily, China (@PDChina) May 16, 2021
Článek Elektroautobusové peklo v Německu. Výbušný požár způsobil milionové škody se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější