Lenka sa pokúsila uškrtiť vlastnú matku, tá pred jej krutosťou vyskočila z balkóna (foto)

Lenka sa pokúsila uškrtiť vlastnú matku, tá pred jej krutosťou vyskočila z balkóna (foto)

21.6.2021 (Webnoviny.sk) – Pezinčanka unikla skokom z balkóna pred dcérou, ktorá sa ju pokúsila uškrtiť. Až doživotný trest odňatia slobody hrozí v prípade preukázania viny 45-ročnej Lenke z okresu Pezinok, ktorej vzniesol vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu.
Ako uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff , obvinená v piatok 18. júna dopoludnia v byte v Pezinku vzala po konflikte so svojou 72-ročnou matkou kábel a matku začala škrtiť.  „Pri zápase sa však kábel pretrhol. Obvinená sa pokúsila poškodenú uškrtiť šnúrou, koženým opaskom a následne osuškou,” uviedol hovorca.
Poškodenej žene sa podarilo z bytu dostať na balkón, z ktorého skočila na trávnatú plochu pred domom. Napriek viacerým zraneniam sa jej podarilo utiecť a privolať pomoc. Žena utrpela viaceré poranenia na krku a krčnej chrbtice, pomliaždenia krčnej oblasti a na viacerých miestach tela, ako aj psychickú traumu.
Policajti 45-ročnú Lenku zadržali a eskortovali na policajné oddelenie, kde ju umiestnili do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ spracoval aj podnet k návrhu na jej vzatie do väzby.
Viac k témam: pokus o vraždu , týranie Zdroj: Webnoviny.sk – Lenka sa pokúsila uškrtiť vlastnú matku, tá pred jej krutosťou vyskočila z balkóna (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Lenka sa pokúsila uškrtiť vlastnú matku, tá pred jej krutosťou vyskočila z balkóna (foto) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější