VIDEO: V Berlíně zuří válka arabských gangů

VIDEO: V Berlíně zuří válka arabských gangů

Dramatickou noc zažila o víkendu berlínská čtvrť Wedding. Z jedoucího auta tam pachatelé na ulici Müllerstrasse vypálili 27 střel, píše server deníku Bild. Tři lidé byli zraněni a jedna žena utrpěla šok, píše server týdeníku Focus. Pachatelé jsou na útěku.
Válka arabských gangů
Některé kulky prorazily okna restaurace a zranily tři osoby. Osmadvacetiletý muž utrpěl vážné zranění zad. V nemocnici se podrobil operaci, podle posledních zpráv jeho život není ohrožen. Další 33letý muž utrpěl zranění ruky, nemocnici opustil ještě v noci. Třetím zraněným byl 38letý muž. Ze střelby vyvázl, kulka ho jen škrábla. Ošetření v nemocnici odmítl. Podle informací Focusu jsou za střelbou s velkou pravděpodobností neshody mezi berlínskými arabskými rodinnými klany . Policie případ vyšetřuje jako pokus o vraždu.
Kriminalita imigrantů roste
Německá policie se poslední roky potýká s kriminalitou, za kterou stojí velké rodinné klany. V jejich režii je obchod s drogami, prostituce, ale také obchod s běženci.  Například několik členů arabského rodinného klanu Remmových bylo vloni na podzim zatčeno kvůli podezření z účasti na miliardové krádeži klenotů v drážďanské klenotnici Grünes Gewölbe . V roce 2017 se klan podílel na krádeži stokilogramové zlaté mince Big Maple Leaf v hodnotě zhruba 3,75 milionu eur (téměř 97 milionů korun) z berlínského Bodeho muzea.
Zpracoval Rudolf HruboňJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější