Tradičný jarmok v Trnave nebude ani tento rok, nahradiť ho majú menšie podujatia

Tradičný jarmok v Trnave nebude ani tento rok, nahradiť ho majú menšie podujatia

21.6.2021 (Webnoviny.sk) – Tradičný trnavský jarmok ani v tomto roku nebude, nahradiť ho majú menšie podujatia. Dôvodom sú protipandemické opatrenia, ktoré obmedzujú možnosť konania veľkých podujatí.
Trnavský jarmok patrí počtom predajcov aj počtom návštevníkov medzi najväčšie na Slovensku. Z dôvodu pandémie ochorenia COVID-19 sa nekonal ani minulý rok.
Ambulantný predaj
„Trnavčania aj návštevníci sa môžu 9. až 12. septembra 2021 tešiť na Stredovek pod hradbami v Sade Antona Bernoláka (promenáda) a Rozlúčku s letom v Mestskom amfiteátri. Počas jarmočných dní tiež v centre mesta nájdu remeselníkov, ktorí im predvedú svoje výrobky. Stánky budú rozmiestnené s dostatočnými rozostupmi a fungovať budú v režime ambulantného predaja,” informovala radnica.
Jarmok, najväčšie kultúrno-spoločenské podujatie v Trnave, bol v tomto roku naplánovaný na 9. až 12. septembra. Konať sa mal ako obvykle v centre mesta, radnica rátala so ziskovým podujatím.
Jarmok schválili vo februári
Organizačné zabezpečenie jarmoku schválilo Mestské zastupiteľstvo v Trnave vo februári tohto roka, predajcovia sa mohli hlásiť do polovice mája. Návrh na zrušenie uznesenia o konaní jarmoku ide na rokovanie poslaneckého zboru 29. júna.
Jarmok v klasickej podobe podľa Zuzany Bodišovej z Mestského úradu v Trnave nebude preto, lebo stále platí povinnosť sledovať počet návštevníkov podujatí a zbierať od nich kontaktné údaje.
Viac k témam: jarmok , trnavský jarmok Zdroj: Webnoviny.sk – Tradičný jarmok v Trnave nebude ani tento rok, nahradiť ho majú menšie podujatia © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Tradičný jarmok v Trnave nebude ani tento rok, nahradiť ho majú menšie podujatia je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější