Mutace Delta: Slovensko nebude lidem na hranicích uznávat prodělání nemoci Covid-19, pouze očkování farmaceutickými roztoky! Imunita získaná z nemoci prý nemusí proti Delta mutaci fungovat, zato vakcíny prý asi určitě! Total Control na Slovensku byl tak s

Mutace Delta: Slovensko nebude lidem na hranicích uznávat prodělání nemoci Covid-19, pouze očkování farmaceutickými roztoky! Imunita získaná z nemoci prý nemusí proti Delta mutaci fungovat, zato vakcíny prý asi určitě! Total Control na Slovensku byl tak s

Mutace Delta: Slovensko nebude lidem na hranicích uznávat prodělání nemoci Covid-19, pouze očkování farmaceutickými roztoky! Imunita získaná z nemoci prý nemusí proti Delta mutaci fungovat, zato vakcíny prý asi určitě! Total Control na Slovensku byl tak spuštěn ještě před začátkem prázdnin a dovolených, jenom vakcína vám umožní jezdit přes hranice bez špejlí a PCR testů! A proč v Belgii našli v lese tělo údajně vzbouřeného snipera, který prý chtěl zlikvidovat belgického Prymuláka? Opět další evropská falešná vlajka s cílem generalizovaného vykreslení odpůrců vakcín jako teroristů?
Slovenský ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský před několika hodinami de facto odpálil na Slovensku první a oficiální fázi Total Control. Ministr totiž oznámil [ 1 ], že Slovensko přestane na státních hranicích uznávat uzdraveným lidem jejich přirozeně získanou imunitu a budou se muset při vstupu do země testovat pomocí PCR testů jako všechny neočkované osoby, pouze lidem s vakcínami bude umožněn volný průjezd hranicemi , a to poté, co se předběžně a elektronicky zaregistrují na serveru e-Hranica.
Ministr zdravotnictví to zdůvodnil novou mutací koronáčového viru Delta (Variant B.1.617), kde prý existuje malá pravděpodobnost , že by lidé mohli znovu dostat nemoc Covid-19, i když nemoc již prodělali v minulosti a mají protilátky. Pouze očkovaní lidé tak budou mít volný pohyb přes slovenské hranice. Na Slovensku tímto okamžikem došlo k vytvoření nového společenského řádu, kdy očkovaní mají na státních hranicích jiná práva a privilegia než zbytek ostatních lidí.
Vladimír Lengvarský, ministr zdravotnictví SR
Zároveň zůstává záhadou, kde bere slovenský ministr zdravotnictví jistotu, že očkovaní lidé jsou odolní vůči nové mutaci Delta? Kde proboha přišel k takovému poznatku? Podle informací naší redakce dosud neexistuje žádná odborná studie, ani porovnání, které by ukázalo, jak které vakcíny jsou odolné proti Delta variantě viru. Dokonce ani WHO zatím nedisponuje takovou studií. Odkud tedy slovenský ministr zdravotnictví čerpal? Dosud neexistují naprosto žádná věrohodná data, která by prokazovala, že lidé s přirozeně prodělanou nemocí mají menší imunitu proti Delta kmenu, než lidé očkovaní různými a hlavně různě spolehlivými vakcínami.
Slovenské hranice překročíte volně už jen s vakcínou, ostatní lidé jsou nyní oficiálně 2. kategorií osob s omezenými právy na svobodu pohybu
Rozhodnutí slovenského ministra tak jasně ukazuje, že jediným cílem je prosadit na Slovensku očkování za každou cenu, jakýmikoliv prostředky. Prodělání nemoci a ani potvrzení o prodělání nemoci neumožní lidem svobodně cestovat přes hranice, jako tomu bylo ještě koncem roku 2019. Pouze vakcína lidem zajistí volný průjezd hranicí, ale až po předchozím elektronickém ohlášení. Všichni ostatní budou muset vytáhnout 50 až 120 EUR pro pořízení PCR testu. A tohle všechno kvůli čemu? Kvůli údajné nové mutaci. Mutace se použije jako univerzální záminka za každé situace a už napořád.
Nová mutace přišla opět z Velké Británie, stejně jako vloni. Laboratoře Porton Down se opravdu činí a Boris Johnson asi dobře platí…
Mutace může napadnout i lidi s prodělanou nemocí, pouze očkované lidi nenapadne. Sice je to nehorázná lež a nesmysl, ale to dnes nikoho nezajímá. Pravda je pouze to, co řeknou v televizi a co řekne ministr. Znovu se tak potvrzuje, že nikdy nešlo o ochranu zdraví občanů, ale o děsivý plán naočkování a následného evidování a kontrolování zaočkované populace pomocí elektronických aplikací, přeshraničních příjezdových elektronických formulářů, zavedení segregované občanské společnosti rozdělené podle vakcinačního klíče na způsob apartheidového dělení populace a samozřejmě pravidelná a nekonečná přeočkování, a to právě kvůli nekonečným mutacím.
Registrační příjezdové formuláře pro všechny, i vakcinované osoby. Proč? Protože Total Control!
Tento systém absolutní a trvalé kontroly nad pohybem obyvatelstva se nazývá Total Control a je to jeden z pilířů Brave New World, nového společenského řádu, kde lidé ztratí status svobodných bytostí a stanou se nevolníky a otroky, kteří nebudou smět svobodně cestovat, svobodně se pohybovat, vstupovat do budov a nákupních center, nebudou moci využívat služeb, budou segregováni a izolováni, přičemž malé penzum svobod bude navráceno těm, kteří se dobrovolně a třeba i na sílu nechají pravidelně očkovat.
A spolu s očkováním i sledovat, pomocí aplikací v telefonech, pomocí příjezdových registračních formulářů na hranicích atd. K čemu třeba potřebuje stát příjezdový formulář? No, rozhodně ne kvůli tomu, aby zajistil vaše zdraví, anebo zdraví ostatních lidí. Stát potřebuje všechny lidi prověřit a zanést do mezinárodních vyhodnocovacích databází, jestli nejste terorista, jestli jste dobrý, jestli nemáte záznam.
Nová mutace z Velké Británie
Prověří, jestli jste očkovaný, jaký máte telefon a jeho číslo, které je okamžitě zaměřeno a po vstupu na území státu operátorem nahráváno a sledováno, jaký máte email, který je okamžitě ve spolupráci se sociálními sítěmi ztotožněn s vašimi profily na sociálních sítích, jak nedávno vylíčil děsivé sledovací praktiky pohybu populace Edward Snowden. Okamžitě algoritmy prověřují všechny vaše příspěvky a komentáře. A ihned je patrné a zjevné, jestli jste dobrý, anebo jestli jste odpůrce vakcín a Total Control.
Oni nepotřebují příjezdový formulář kvůli zdraví, ale kvůli vašemu sledování a prověření. Data končí na amerických analytických serverech NSA, kde se vyhodnocují pre-crime faktory příspěvků na sociálních sítích , jak už dříve odhalil pre-crime programy NSA analytik Edward Snowden. Když se zaregistrujete při cestě přes hranice nějakého evropského státu, vaše data skončí v mamutí databázi v NSA. A pokud jde o pre-crime opatření, tak kroky k zavedení preventivní kriminalizace se opravdu urychlují.
Belgický Rambo prý chtěl oddělat místního virologa zodpovědného za covidový teror, ale voják zmizel a nalezena byla jen jeho tlející a rozkládající se mrtvola
Včera jsme publikovali článek [ 2 ] o referendu ve Švýcarsku, kde zblblí Švýcaři si odhlasovali právo policie na preventivní kriminalizaci osob starších 12 let v případě, že policie pojme podezření, že osoba by teoreticky mohla v blízké době dospět do stádia radikalizace a provést teroristický útok. Švýcaři tak potvrdili, že jsou velice lehce zmanipulovatelní, jakmile dojde na vykreslení hrozby jejich bezpečnosti. Jenže, tento proces zavádění pre-crime pravomocí se právě odehrává i v Belgii.
Tam totiž došlo před měsícem opravdu k bizarní události.  Tělo nalezené v sobotu v belgickém lese patřilo vojákovi, který před měsícem uprchl ze své jednotky s arzenálem zbraní a vyhrožoval, že zavraždí předního virologa v zemi, uvedlo belgické ministerstvo obrany [ 3 ]. Poté, co 17. května zmizel veterán a odstřelovač Jurgen Conings, bylo zahájeno rozsáhlé pátrání, do kterého se zapojila belgická armáda a policie a armády sousedního Německa a Nizozemska.
Jurgen Conings
Šestačtyřicetiletý voják s bojovými zkušenostmi z Iráku a Afghánistánu ukořistil podle informací z vojenského skladu několik protitankových střel, samopal, pistoli a neprůstřelnou vestu a před svým zmizením zanechal vzkazy s výhrůžkami smrtí na adresu nejvyšších belgických představitelů. Známý národní virolog Marc Van Ranst, který se podílel na lockdownových omezeních kvůli Covid-19 v Belgii, byl rovněž na tomto seznamu a nakonec byl úřady převezen na bezpečné místo. V jednom ze svých vzkazů Conings vysvětloval, že “ už nemůže žít ve společnosti, kde nám politici a virologové všechno vzali “, a varoval, že se nehodlá vzdát v klidu.
Nejprve napsal papír, co chce spáchat. Potom ukradl zbraně, odjel do lesa a zabil se… aneb mainstreamové pohádky Ovčí babičky
Byl okamžitě označen za “ podezřelého z terorismu ” kvůli svým krajně pravicovým a protivakcinačním názorům, které byly známy i vojenské rozvědce. Belgická média si hned kladla otázku, jak je možné, že osoba s extremistickými vazbami má přístup k těžkým zbraním. Přestože se jednalo o bezpečnostní hrozbu, stal se zběhlý voják také symbolem pro některé obyvatele Belgie, kteří jsou podobně nespokojeni s lockdowny a dalšími omezeními v souvislosti s koronavirem.
Stránka na Facebooku s názvem “Jako 1 za Jurgena” přilákala 50 000 příznivců, než se ji technologický gigant rozhodl zrušit kvůli tvrzení, že by mohla podněcovat násilí. Facebook rovněž podle informací nahlásil belgické policii IP adresy všech zhruba 50 000 fanoušků této stránky, včetně jejich soukromé pošty, kterou nyní prochází belgická policie.
Jurgen Conings s celu řadou válečných vyznamenání. A tenhle maník prý spáchal sebevraždu v osamění někde v lesíku? Mají nás globalčiky vážně za idioty?
Coningsovo auto bylo nalezeno na okraji národního parku Hoge Kempen nedaleko nizozemských hranic jen několik hodin po jeho zmizení. A tady celý příběh začíná smrdět. Ale opravdu hodně. Uvnitř auta se totiž nacházely raketomety a údajně vše bylo nastraženo granátem spojeným se dveřmi pomocí drátů. Později pátrači narazili v lese na místo, kde se voják mohl utábořit. Pátrání nepřineslo žádné nové stopy o tom, kde se Conings, kterého média nazývala “Rambo” kvůli jisté podobnosti jeho příběhu s akčním filmem Sylvestera Stalloneho z roku 1982, nachází.
Starosta si vyjel do lesa a ucítil smrad. Lovec narazil na vojákovu nohu. Místo akce se voják prý odjel zabít do lesíka, ale až potom, co vykradl muniční sklad a rozeslal papíry o svých úmyslech
To platilo až do neděle, kdy se starosta (jaká to náhoda, že zrovna starosta) města Maaseik Johan Tollenaere vydal do národního parku na projížďku na kole. Podle úředníka v určitém okamžiku ucítil z křoví silný zápach rozkládajícího se masa a informoval o tom záchrannou službu a armádu. Místní média však uvedla, že to nebyl starosta, ale místní lovec Leonard Houben, kdo na tělo narazil jako první a zalarmoval policii. Houben tvrdí, že při pátrání po zápachu narazil na Coningsovu nohu.
Prokuratura uvedla, že zápach pocházel z lidského těla a že podle prvních zjištění patřilo Coningsovi. Zběhlý voják si zřejmě vzal život, ale bude zapotřebí dalšího vyšetřování, aby se to dalo s jistotou určit, dodali. Belgické ministerstvo obrany později opravdu potvrdilo, že tělo patřilo Coningsovi. Jenže problém je v tom, že celý tento příběh nedává smysl. Pokud by veterán a sniper z Afghánistánu došel do bodu radikalizace, tak by rozhodně neukradl z vojenského skladu munici a zbraně, aby s nimi dojel k lesíku, a tam spáchal sebevraždu.
Belgická armáda zahájila na Coningse obrovský hon i za použití obrněných transportérů
Takové dezinformační chucpe může vymyslet jen debil, a kromě debila samozřejmě mainstreamoví novináři. Tento příběh totiž nedává naprosto žádný smysl. Voják, který připraví plán, se neodjede zabít do lesa s autem plným odcizených zbraní. Proč by se voják zabíjel, aniž by nejprve oddělal někoho z organizátorů covidového teroru? Vždyť to nedává smysl. A proč by za sebou nechával nějaký stupidní papír, ve kterém by dopředu odhaloval, co má v plánu? Co je to za pohádky? A jak tento případ skončil?
Ano, skončil mrtvolou v rozkladu a podle patologie je to prý on. Nikomu se tedy nic nestalo, kromě vojáka, ale Belgie je na nohou a vláda se hodlá zabývat radikalizací občanů odporujících covidovému teroru. Nyní má vláda záminku, šíleného vojáka, který prý chtěl vraždit. Záminka je tedy na světě a belgická vláda už zkoumá 50 000 účtů na Facebooku a brzy se dočkáme pre-crime opatření v Belgii proti lidem, kteří by se mohli v budoucnu radikalizovat. A jako důkaz se lidem předhodí kauza zradikalizovaného a nyní prý mrtvého vojáka. Už vám to dochází?
Falešná vlajka s cílem legislativně uzákonit preventivní kriminalizaci do trestního řádu Belgie a všech dalších evropských zemí
Ti dobytkové globalisté od Klause Schwaba se snaží těmito falešnými vlajkami získat záminky a ospravedlnění v očích veřejnosti pro nemlich ty samé zákony a policejní pre-crime pravomoci, jaké si odhlasovali v referendu Švýcaři v domovské zemi šéfa Světového ekonomického fóra. Naprosto dokonale to zapadá do mozaiky, časově je to synchronizováno do jednoho segmentu.
Globalčiky vědí, že část veřejnosti nepřijme Total Control a bude se radikalizovat, ale nelze čekat na to, až jich budou miliony, to by globalisté nemuseli ustát. A tak se hledají cesty k dystopické vizi programovacího filmu Minority Report. Globalisté chtějí preventivně kriminalizovat kohokoliv, koho počítače, umělá inteligence a algoritmy sociálních sítí odhadnou, že by se mohl v blízké době radikalizovat.
Lidé mezitím demonstrovali na Coningsovu podporu, že je hrdina
A taková osoba bude monitorována, sledována, odposlouchávána, bude jí omezeno právo svobodného pohybu a vstupu do objektů s vyšším počtem lidí, bude jí zakázáno opouštět byt ve stanovené noční hodiny, bude jí zakázáno opustit město, opustit okres, městskou čtvrť, bude sledována mobilním telefonem, náramkem na ruce, později čipem. Osoba ještě přitom nic nespáchala, ale algoritmus policie vypočítal, že by v blízké době mohla. A k tomu jsou potřeba přijmout zákony.
Ve Swissu je hotovo, vymalováno, tam může poslední zhasnout. V Belgii po této false flag operaci rovněž. A ostatní země to čeká v příštích měsících . Total Control je právě nasunován v jednotlivých zemích do procesů řízení a globalčiky se nezastaví a půjdou i přes mrtvoly, ať už vojáků z Afghánistánu, nebo přes mrtvoly herců a hereček, kteří záhadně jako otočením kontrolního knoflíku umírají v posledních dnech jako na povel, jako na základě odvysílání vypínacího signálu. Nemyslete si, že oni se zastaví. Podřezat krky národům lze i bez jediné kapky krve a ještě si to budou mnozí pochvalovat.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  32%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 8 dnů . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější