Čečenci jsou mezi muslimy vyhlášeni svojí obzvláštní krutostí (videa jen pro velmi silné povahy)

Čečenci jsou mezi muslimy vyhlášeni svojí obzvláštní krutostí (videa jen pro velmi silné povahy)

Islámský stát tak, jak se prezentuje například v Sýrii nebo Iráku, ale stále více i v Africe, je přesným obrazem islámu. Jde o co nejvěrnější kopii života muslimů z dob Mohameda. Muslimů, jejichž hlavním úkolem je přebírání dalších území, jejich postupná islamizace a zavádění práva šaría.
Vražda káfira je Koránem ospravedlňována, asi tak, jako vražda muslima, který poruší zákony práva šaría. Pokud lze tedy hovořit o správných muslimech, kteří praktikují islám přesně podle pravidel Koránu, pak můžeme říct, že těmi jsou právě všichni, kdo se hlásí k ISIS a podobným organizacím. Nejde však jen o muslimy, kteří praktikují džihád mečem, za mnohem nebezpečnější konkrétně v Evropě považuji například Hizb ut Tahrir, což je organizace, šířící islám nenásilnou cestou, většinou infiltrací politiky, univerzit a médií.  Viditelnější jsou však spíš ty násilnější organizace, mezi nimiž je asi právě ISIS nejznámější.
I sám Mohamed v začátcích, když přišel do Mediny, se k bezvěrcům choval extrémně zdvořile, neboť muslimů bylo ve městě jen velmi málo. K násilí se zpravidla přistupuje na území, kde má efekt nebo tam, kde jsou muslimové ve většině. Islámský stát v Sýrii, Iráku i Africe je možná i předobrazem toho, co se bude časem dít i v Evropě, kde je zatím na džihád mečem příliš brzy.
V rámci ISIS bojovalo mnoho národností z celého světa. Sešli se tam muslimové nejen z Asie, ale také z Evropy, Afriky, Austrálie či Ameriky. V mnohonárodnostním kotli, kde všechny spojovala fanatická víra v Alláha a snaha do detailů napodobit život  Mohameda, pak podle všeho vynikali největší krutostí Čečenci. Ti měli vše natrénováno ze své domoviny, kde se zejména s ruskými vojáky příliš nepárali. O tom, že jistou krutost mají Čečenci zřejmě v krvi, svědčil i čin mladého Čečence, který vloni uřezal hlavu francouzskému učiteli Patymu. On sám přitom vyrostl ve Francii.
Níže se můžete podívat na videa, která jasně ukazují, jaké krutosti jsou Čečenci schopni. Na ruských vojácích si natrénovali to, co později praktikovali právě na území ovládaném Islámským státem. Důrazně upozorňuji, že videa jsou vhodná jen pro velmi otrlé jedince!!! 
 
VIDEA JEN PRO HODNĚ SILNÉ POVAHY!!!
document.createElement('video');
https://necenzurovanapravda.cz/wp-content/uploads/2021/06/Chechclear-Full-02.mp4
https://necenzurovanapravda.cz/wp-content/uploads/2021/06/Chechclear-Full-03.mp4
 
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější