Očkovanie jednorazovou vakcínou sa čoskoro začne

Očkovanie jednorazovou vakcínou sa čoskoro začne

Ak ste čakali, kým na Slovensko príde vakcína Johnson, máme pre vás dobrú správu. Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR včera spustilo prihlasovanie na očkovanie touto jednodávkovou vakcínou. Tá je určená osobám od 18 rokov. Plnú zaočkovanosť získa osoba už o 14 dní po aplikácii. Registráciu nájdete na korona.gov.sk po dobu troch týždňov.
“Jednodávková vakcína Janssen je riešením pre tých, ktorí potrebujú byť plnohodnotne zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 čo najrýchlejšie. Stačí jedna návšteva očkovacieho centra,” avizuje rezort zdravotníctva s tým, že ďalšie očkovanie touto vakcínou v budúcnosti bude závislé od dodávok výrobcu.
Záujemcov o očkovanie pozvú štandardnou formou. Očkovať sa jednodávkovou vakcínou bude možné vo vakcinačných centrách vybraných na základe záujmu a tiež formou výjazdovej očkovacej služby. Možnosť výberu tejto vakcíny dostanú aj zamestnávatelia pre svojich zamestnancov.
(foto: aa.com.tr)Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Očkovanie jednorazovou vakcínou sa čoskoro začne je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější