Počet afrických ilegálů, kteří dorazili letos na Kanárské ostrovy, už přesáhl 6 tisíc a další denně připlouvají

Počet afrických ilegálů, kteří dorazili letos na Kanárské ostrovy, už přesáhl 6 tisíc a další denně připlouvají

Dovolená na Kanárských ostrovech může být letos vskutku dobrodružná. Nyní jako nikdy předtím mají turisté možnost na každém kroku narážet na “návštěvníky” z Afriky, kteří již části některých ostrovů doslova okupují. I když je zde snaha přesměrovat příchozí mimo hlavní turistická centra, ilegálové se mohou objevit kdekoli…
Kanárské ostrovy si neodpočinou. Kromě více než 160 lodí s více než 6 000 Afričany, které již letos přistály, včera přistála další loď.
Nafukovací člun , který od neděle hledali na základě informací neziskovky, se nacházel asi 40 kilometrů od Fuerteventury, kde je vyzvedl záchranný člun “Salvamar Mizar” . Na palubě bylo 57 cestujících ze zemí jižně od Sahary, které záchranný člun přivezl do přístavu Gran Tarajal. Na palubě byly i tři ženy a jedno dítě. Ženy s dítětem musely být převezeny do nemocnice pro menší zdravotní potíže.
Ovšem nešlo o jediný člun, který právě připlul na Kanárské ostrovy. Další ostrov, Lanzarote, mezitím uvádí, že ze 41 cestujících z dalšího převráceného nafukovacího člunu, který “ztroskotal” u Órzoly, bylo sedm Afričanů pozitivně testováno na koronavirus. Z tohoto důvodu je od pátku preventivně v domácí karanténě 23 pomocníků, včetně starosty Haríe.
Jak sami vidíte, tak zatímco vy do mnoha zemí (či dokonce třeba jen do restaurace) nemůžete bez testu nebo očkování, z Afriky si může kdokoli jakkoli cestovat do Evropy i bez testů. Ty jim na náklady evropských daňových poplatníků (většinou jsou tyto záležitosti dotovány z EU) zajistí v zemi, kam připlují nebo kde jsou při cestě do země zaslíbené zachyceni…

Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější