Na hraničnom priechode Čunovo – Rajka budú prebiehať intenzívne kontroly, upozorňuje polícia

Na hraničnom priechode Čunovo – Rajka budú prebiehať intenzívne kontroly, upozorňuje polícia

22.6.2021 (Webnoviny.sk) – Príslušníci hraničnej a cudzineckej polície budú v stredu 23. júna na hraničnom priechode s Maďarskom Čuňovo – Rajka intenzívne kontrolovať dodržiavanie karanténnych povinností pri vstupe na Slovensko. Informoval o tom hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.
„Radi by sme v dostatočnom časovom predstihu informovali verejnosť o stredajšej intenzívnej kontrole karanténnych povinností po vstupe na územie Slovenskej republiky,” priblížil Slivka.
Viac o téme: Koronavírus
Policajný prezident Peter Kovařík v pondelok 21. júna uviedol, že polícia sa v súvislosti s možnou ďalšou vlnou pandémie koronavírusu pripravuje na všetky varianty kontroly hraníc. Dodal, že majú pripravené rôzne možnosti, od najľahšej až po najťažšiu, ktorá by bola 24 hodín a sedem dní v týždni.
Viac k témam: bezpečnostné opatrenia , hraničné kontroly , Koronavírus Zdroj: Webnoviny.sk – Na hraničnom priechode Čunovo – Rajka budú prebiehať intenzívne kontroly, upozorňuje polícia © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Na hraničnom priechode Čunovo – Rajka budú prebiehať intenzívne kontroly, upozorňuje polícia je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější