Fico chce iniciovať ďalšiu mimoriadnu schôdzu, jediným bodom programu bude štátna korupcia

Fico chce iniciovať ďalšiu mimoriadnu schôdzu, jediným bodom programu bude štátna korupcia

22.6.2021 (Webnoviny.sk) – Opozičná strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) bude iniciovať ďalšiu mimoriadnu schôdzu Národnej rady SR (NR SR) . Ako na utorkovej tlačovej konferencii povedal predseda Smeru-SD Robert Fico , jediným bodom programu má byť „štátna korupcia”.
Fico naráža na obvineného bývalého šéfa kriminálneho úradu Finančnej správy Ľudovíta M. , ktorý mal podľa jeho slov na základe udavačských výpovedí dostať lukratívne zákazky od štátu.
„Pán Ľudovít M. je podozrivý zo závažnej trestnej činnosti. Nielen, že je stíhaný na slobode, ale dostal aj tri zmluvy pre jeho firmu Lama. Považujeme to za štátnu korupciu a nevidíme dôvod, prečo by to malo byť zamlčané,” priblížil Fico.
Doplnil, že ak parlament neschváli program schôdze, predložia do pléna návrh na odvolanie člena vlády a v takom prípade sa bude musieť schôdza konať. Buď to bude podľa jeho slov návrh na odvolanie z funkcie ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS), ministra dopravy Andreja Doležala (nom. Sme rodina) alebo predsedu vlády Eduarda Hegera (OĽaNO).
Viac k témam: mimoriadna schôdza parlamentu , podpredseda strany Smer-SD Zdroj: Webnoviny.sk – Fico chce iniciovať ďalšiu mimoriadnu schôdzu, jediným bodom programu bude štátna korupcia © SITA Všetky práva vyhradené.Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Fico chce iniciovať ďalšiu mimoriadnu schôdzu, jediným bodom programu bude štátna korupcia je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější