Německo se chystá slučovat rodiny žadatelů o azyl, zatím očekává asi 11 tisíc členů jejich rodin

Německo se chystá slučovat rodiny žadatelů o azyl, zatím očekává asi 11 tisíc členů jejich rodin

Připomínám, že všichni, kdo přišli do Německa v roce 2015 a prohlásili, že jsou Syřané, již letos dostávají občanství. Zřejmě právě na část z nich se “nabalí” tyto jejich rodiny. Za dva roky přijde další vlna rozdávání občanství, neboť Němci se stanou všichni ostatní, kdo dorazili v roce 2015. Německo si tak našlo docela rychlou zkratku nejen k legalizaci pobytu “Novoevropanů”, ale i k tomu, jak jim co nejrychleji udělit občanství.
Tedy Syřané jej získávají po 6 a ostatní po 8 letech pobytu, nemluvě o jejich již v Německu narozených potomcích. Je tak docela možné, že až si postupně sloučí rodiny a budou se i nadále množit, zatímco další budou připlouvat na gumových člunech, bude za pár let Německo přeplněné. Pak se logicky může stát, že tito “Novoněmci” – občané EU – poctí svojí přítomností i sousední země A to zcela legálně.
Asi 11 000 lidí čeká na schůzky v německých diplomatických misích v zahraničí za účelem získání víza na sloučení rodiny. To platí především pro ty, kteří v současné době zůstávají v bezpečí v Libanonu, severním Iráku nebo Turecku, ale kteří plánují sloučení svých rodin v “Germoney”.  
Podle mediální zprávy téměř 11 000 příbuzných žadatelů o azyl čeká na schůzku na německých diplomatických misích v zahraničí s žádostí o vízum, které jim umožní připojit se k jejich rodinám. Vyplývá to z reakce federální vlády na žádost levicové parlamentní skupiny v Bundestagu.
Mnoho občanů nechápe, proč se osobám s doplňkovou ochranou (tedy těm, kdo nezískali azyl, ale “jen” ochranu) přiznává právo na sloučení rodiny. Těžko také pochopí, proč se převážně menší část rodiny, která v Německu žije, nepřipojuje k větší části rodiny, která žije v jiné bezpečné zemi, což by mělo být logické.  Federální vláda ovšem poskytuje tento druh imigrační pomoci rozdáváním víz členům rodin, a to na úkor místního obyvatelstva a daňových poplatníků.
Německá vláda připouští, že bude ještě více přetížen sociální systém. Také jsou patrné deficity v bytové výstavbě a bude docházet ke zhoršení bezpečnosti v některých oblastech. Místo toho, aby konečně deportovali statisíce lidí, kteří jsou povinni opustit zemi, má nakonec do už tak přeplněného Německa přijít ještě více lidí v rámci slučování rodin. Ovšem veřejnost nikdy nebude vědět, kolik členů rodiny  skutečně vízum v rámci sloučení rodiny dostalo, protože vláda přesné údaje zřejmě tají a ve statistikách se neobjeví.
Takže Němci sami přiznávají totální přetíženost nejen sociálního systému, ale problémy jsou i s tím, kde nově příchozí ubytovat. Zkuste se sami trošku zamyslet, jak to asi dřív či později dopadne. Když hoří u sousedů a ti oheň nehasí, brzy plameny přeskočí i na váš dům….
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější