Ve švédském parlamentu navrhli zpřísnění migračního zákona, jedna poslankyně Zelených se rozplakala (video)

Ve švédském parlamentu navrhli zpřísnění migračního zákona, jedna poslankyně Zelených se rozplakala (video)

Je třeba hned na úvod podotknout, že tak, jako mnohokrát předtím, ani tentokrát návrh zákona, který by zpřísnil přijímání žadatelů o azyl i udělování občanství, neprošel v té nejostřejší podobě, ale jen s “kosmetickými úpravami”. Naděje by snad mohla být po očekávaných předčasných volbách. Ovšem to záleží jen na švédských voličích.
Pokud je však většina švédských voličů indoktrinovaných mnohaletou multikulturní propagandou tak, jako tato politička Zelených, pak se nejspíš nic nezmění. Naopak, už nyní odrůstají noví voliči z řad Novošvédů” a mnoho dalších dostává občanství…
Švédský Parlament dnes hlasoval o novém kontroverzním migračním zákoně. Během projevu ve sněmovně začala členka levicové strany Zelených Christina Höj Larsenová  náhle plakat a křičet, aby ukázala, jak je jí líto přistěhovalců, kteří nesmí do Švédska.
Vláda chtěla provést několik změn velmi liberálního zákona o přistěhovalcích, který podle Umírněných a Švédských demokratů vede k prudkému nárůstu imigrace do Švédska.
Během rozpravy ve sněmovně se situace vyhrotila. Christina Höj Larsenová dokonce začala plakat, když s patosem vyprávěla, jak je jí líto přistěhovalců ze třetího světa.
Vysvětlila, že Zelení ve skutečnosti chtějí velkorysejší legislativu, která by přistěhovalectví ještě víc usnadnila, ale že strana čelí tváří v tvář dvěma zlům, vládním návrhům a návrhu modrohnědé opozice, proto se rozhodla udělat to nejméně špatné a hlasuje tak pro vládní návrh, který – na rozdíl od návrhu středopravicové opozice, který chtěl migraci víceméně zastavit – migrační zákon zpřísnil jen velmi mírně.
49letá politička se úplně zhroutila, když na videu níže popisovala, jak rodiny třetího světa by nemohly kvůli podobnému zákonu přijít do Švédska:
“Hovořím ke všem rodičům a dětem z těchto rodin, ke všem, kteří teď poslouchají. Nezletilým bez doprovodu a rodinám s dětmi, které se dostaly v tomto nedůstojném čase na dno. Obracím se na občanskou společnost (pozn.: to znamená neziskovky), která bojuje každý den proti všem jejich problémům. Ráda bych řekla, že vaše děti mají také právo na bezpečnost, svobodu, rodinu. Vaše životy a vaše budoucnost se počítají. A slibuji, že strana Zelených udělá vše, co je v našich silách, aby v budoucnu skutečně mohla hlasovat pro migrační legislativu, která učiní Švédsko lepším místem než horším. S více právy a příležitostmi pro přistěhovalce, ne méně. A budu v tom pokračovat s vámi všemi”.
Na uvedený hysterický výstup se můžete podívat na videu níže. Není třeba rozumět, stačí si povšimnout fanatismu nadšené vítačky. Buď jde o skvělé divadlo nebo o důsledek celoživotního vymývání mozků (multikulturalismus tlačí ve Švédsku do hlav dětí už od 70. let):

 
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější