Filipínský prezident: Buďto se dáte očkovat, nebo skončíte ve vězení

Filipínský prezident: Buďto se dáte očkovat, nebo skončíte ve vězení

Filipínský prezident Rodrigo Duterte si řekl, že s lidmi nebude zacházet v rukavičkách. Obyvatelům země vyhrožuje, že ten, kdo odmítne očkování proti koronaviru, skončí za mřížemi. (Foto: Flickr)

Slovenský lékař v televizi uvedl „nepohodlný“ názor na očkování
Jak píše portál The Guardian, země je momentálně jednou z nejvíce postižených. Zaznamenaných bylo již více než 1,3 milionu případů nákazy koronavirem a na jeho následky zemřelo nejméně 23 000 lidí.Výhrůžka padla v lokálním televizním vysílání poté, co se prezident dozvěděl, že do očkovacích center v hlavním městě v Manile chodí velmi málo lidí.„Buď si zvolíte očkování, nebo vás nechám zavřít do vězení,“ vyjádřil se Duterte.
Povinnému očkování neutečete, varoval Flegr odmítačům
Prezidentovo prohlášení si protiřečí s tím, co tvrdí Filipínští zdravotníci. Ti sice lidi nabádají, aby se nechali očkovat, dodávají však, že je očkování proti koronaviru dobrovolné.Později prezident dodal, aby ho lidé nechápali špatně, Filipíny jsou však uprostřed krize a už je frustrovaný z toho, že obyvatelé doporučení vlády ignorují a nedodržují.Do neděle minulého týdne se nechalo očkovat celkem 2,1 milionu Filipínců.Cílem vlády přitom bylo mít brzy očkovaných alespoň 70 milionů lidí. Celkově mají Filipíny téměř 110 milionů obyvatel.Zdroj: theguardian.com
Článek Filipínský prezident: Buďto se dáte očkovat, nebo skončíte ve vězení se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější