Policajti zdrogovali a znásilnili kolegyňu

Policajti zdrogovali a znásilnili kolegyňu

Tento škandál otriasol newyorskou políciou. Kolegovia znásilnili policajtku.
Dávali jej drogy, nútili ju piť alkohol na stanici a potom ju znásilnili a natočili video, ktoré zdieľali s ostatnými policajtmi. Takto vyzerá desivý obraz jedného okrsku newyorskej polície podľa žaloby podanej na federálny prokuratúry na Manhattane.
Znásilnenie ohlásila policajtka Maria Mendez, ktorá naposledy pracovala na 32. okrsku a v januári 2019 po 14 rokoch odišla od newyorskej polície.
“Počet znásilnení bol tak veľký, že som utrpela fyzické deformácie pošvy a konečníka, ktoré si vyžiadali zásah chirurga,” potvrdila Mendez v žalobe.
Prvým násilníkom bol jej kolega Ryan Marrero, ktorý ju v roku 2014 zdrogoval a znásilnil. Na policajnej stanici sa rýchlo rozšírili videozáznamy a fotografie incidentu a policajt Jimmy Gutierres a detektív Michael Ganz na ňu vznášali neslušné požiadavky, ktoré končili ďalším znásilnením. Medzi zneužívajúcimi bol aj poručík Julio Calle.
MÉNDEZová bola nielen znásilnená, ale tiež vystavená nevyberaným poznámkam ostatných policajtov. Keď si chcela sťažovať jednému zo svojich nadriadených, poručík Filastinu Srourovi, odpovedal jej, že MÉNDEZ je suka a falošne obviňuje dobré policajtov. Píše portál pravda24.cz .
Policajtka sa pokúsila podať sťažnosť na okresné štátne zastupiteľstvo, ale to prípad po roku odložilo. Očakáva sa, že sa prípadom bude zaoberať tiež Úrad pre vnútorné záležitosti newyorskej polície.
 Share

Tweet


Whatsapp
Print

0 Shares

Príspevok Policajti zdrogovali a znásilnili kolegyňu je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější