Cikán z Teplic je český Floyd. To má Romea. cz pravdu. Souhlasím s nimi …

Cikán z Teplic je český Floyd. To má Romea. cz pravdu. Souhlasím s nimi …

JIŘÍ ŽÁK
Byl to násilník, feťák a kriminálník, stejně jako Floyd. Floyd navíc ohrožoval těhotnou ženu se zbraní v ruce, zatímco jeho kamarádíčci kradli.

Jediný rozdíl je v tom, že u Floyda si žádný patolog nedovolil napsat pravou příčinu smrti a to jeho silné předávkování fentanylem, což je silný lék proti bolesti na bázi opiátů (něco jako morfin). Který mimo jiné může způsobovat silnou depresi dechu až jeho zástavu.
Naštěstí u nás se nemusí bát soudní patologové určit a zveřejnit pravou příčinu úmrtí feťáka. V USA si tohle patologové už dovolit nemohou, protože by se mohli bát o své životy a životy svých rodin. Zahrávat si totiž s teroristickou organizací či chcete-li mafií zvanou BLM není radno.
Floyd řval “Nemůžu dýchat” dávno předtím, než ho policisté zaklekli. Lze to dohledat ze zveřejněného videa z kamer policistů, které se však na veřejnosti objevily až měsíc po zveřejnění videí na sociálních sítích, kde bylo jen ono osudné zakleknutí Floyda.

Jestli si někteří cikáni v ČR myslí, že kriminálníkům a feťákům, kteří poškozují cizí majetek, ohrožují ostatní, a perou se s policií, budeme také stavět bronzové sochy, jako tomu hajzlovi Floydovi,  tak to ať se hodně rychle hodí do klidu, protože nic takového u nás nebude.
U nás žádné velebení a blahoslavení jednoznačných zločinců nesmíme dovolit. Kdyby Floyd i Rom z Teplic nepáchali trestnou činnost a nebrali drogy a udělali pár správných rozhodnutí v životě, tak je velmi pravděpodobné, že by dnes nebyli mrtví, bez ohledu na zásah policie.
A vysvětlete mi prosím někdo, proč se pořád snažíme nedělat rozdíly mezi barvou pleti či etnickou příslušností a dělat, že jsme všichni stejní bez ohledu na pohlaví, rasu či náboženské vyznání, tak se neustále zmiňuje v médiích barva pleti či etnická příslušnost, ale jen v případě, kdy má být ublíženo tzv. černému nebo tmavému, ale nikdy ne naopak.
Napadli Roma…
Napadli muslima…
vs.
Mladíci napadli starší ženu
Radikál z Lybie odpálil nálož….
Tuším, že to začne v USA a bude se to jmenovat rasová válka. Tak daleko jsme to dopracovali ve 21. století. Kdo sleduje, co se děje nyní v USA, tak moc dobře ví, že z toho nic dobrého nebude. V takovém Chicagu se více jak 70% všech evidovaných vražd odehrává mezi obyvateli černé pleti. Ale starostka Chicaga odmítá hovořit s novináři bíle barvy pleti a hovoří se hlavně o tom, že bílý policista zastřelil někde na druhém konci USA černocha, který ohrožoval zbraní své okolí, a že to je důkaz systémového rasismu bílých vůči černým.
Proti rasismu se ale bojovat musí. Protože není možné si myslet, že zločin a výtržnosti ve společnosti se budou tolerovat jen proto, že daný zločinec je černé barvy pleti.

MVDr. Jiří Žák, fb
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější