Starosta italského pohraničního města vyzval k nočním hlídkám, které mají obyvatele chránit před invazí agresivních vetřelců

Starosta italského pohraničního města vyzval k nočním hlídkám, které mají obyvatele chránit před invazí agresivních vetřelců

Od začátku letošního roku probíhá rekordní invaze z Afriky do Itálie. Ovšem drtivá většina příchozích nemá za cílovou zemi Itálii, ale Francii, Německo, Velkou Británii nebo Švédsko. O tom, že jsou vytíženy zejména ostrovy Lampedusa a Sicílie, se všeobecně ví. Nicméně málokdo tuší, že stejně jsou invazí sužována města, která jsou na trase do zemí zaslíbených, zejména pak Ventimiglia, ležící na hranicích z Francií. Právě tudy prochází všichni, kdo míří do Francie nebo Velké Británie.
Ilegálové způsobují v malém italském městě Ventimiglia zmatek, což podle zpráv vede starostu k tomu, aby požádal o “noční hlídky”, které by zmírnily časté násilí.
Hromadění vetřelců mířících do Francie vyvolalo chaos v přímořském městě s přibližně 55 000 obyvateli.
Starosta Ventimiglie Gaetano Scullino požádal provinční orgány, aby nasadily další policisty a zdroje kvůli častým útokům ilegálů na místní obyvatele i na sebe navzájem .
“Věřím, že organizované skupiny, které se skládají z donucovacích orgánů a kulturních mediátorů, budou co nejdříve zavedeny na pěších trasách – především večer a v noci. Tyto hlídky by měly přistěhovalcům vysvětlit jejich nezbytná práva a povinnosti a vysvětlit jim, že buď budou dodržovat pravidla nebo budou riskovat vyhoštění,” napsal starosta Scullino v dopise prefektovi.
to není Afrika, to je sever Itálie
“Starosta reaguje na zákony a své občany, nemůže být omezen v obtížných nebo naléhavých případech, jako je tento. Je mi líto, že musím oznámit, že už nebudu přijímat prohlášení, která problém podceňují, jak tomu bohužel bylo doposud.”
dokonce i v zimě tábořili na hranicích ilegálové z Afriky
Scullinův dopis podepsalo nejméně 16 místních úředníků ze šesti různých stran.
Il Giornale  v článku obsahujícím videa ze dvou nedávných bojů mezi Afričany popisuje situaci  ve Ventimiglii, kde ilegálové táboří na veřejných prostranstvích a využívají město jako “toaletu pod širým nebem”.

@matteosalvinimi Ventimiglia im pic.twitter.com/HyMMLbljaQ
— Luigi alaimo (@Luigialaimo1) June 20, 2021

“Pěstní souboje a urážky. V noci se Ventimiglia mění v bojiště cizinců různých etnických skupin, kteří proti sobě stojí z různých důvodů, ale vždy jsou poháněni alkoholem,” píše Fabrizio Tenerelli.
“Je to jako divoký západ, který se opakuje každý den a  vlakové nádraží a jeho okolí jsou oblíbenou lokalitou těchto potyček.”
Starosta Scullino důrazně odmítl výzvy k otevření dočasného azylového centra ve městě a prohlásil, že cizinci by měli být přesměrováni jinam.
invazisté se domáhají cesty dál do Francie
italská policie se snaží zabránit vstupu ilegálů do Francie
Ohodnoťte tento příspěvek!

[Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější