Svědectví Češky z Anglie o realitě soužití s muslimskými imigranty

Svědectví Češky z Anglie o realitě soužití s muslimskými imigranty

Zde ho dáváme v textové podobě a toto svědectví dokazuje, že náš boj proti islamizaci České republiky je správný a hrozba JE REÁLNA: “Mě to nikdo popisovat nemusí. Já to vidím denně a viděla jsem i dvě jejich demonstrace. Většinu mešit v Británii ovládají radikální odnože islámu a ti nově příchozí jsou vesměs otřesně zaostali, úplně závislí ba své komunitě a tomu co řekne imám. Co z toho může být do budoucna? Stačí se projít po anglických městech a budete dobře vidět jaké bude demografické složení obyvatelstva v příští generaci a kam to povede.


Stát je ještě tak pitomý že si tohle všecko štědře platí aby se tu naši jinověrci cítili jako doma. A jako u nich doma to tu bude za chvíli vypadat. Respektive někde už vypadá. Sharia soudy, ženské méněcenné, pečlivě pokryté hábity a šátky, mnozí měsíce nezahlednou bělocha, žijí jen mezi svými. Viz kniha Eda Husseina. Bývalý radikální muslim, tomu se snad dá věřit, i když už i jeho napadli za jeho praxí ověřené názory.


Především mladí muslimové přicházející v poslední době jsou bojovně naladění. Nejen že demokratický, svobodný svět nechápou, on je přímo irituje. Podle nich je v něm plno hříchu a představuje satana. Jak se vyjádřil kterýsi umírněný muslim v Manchesteru, který tam vede nějaké poradní středisko, je ten klid tady popouzí. Na to nejsou zvyklí. Jejich způsob života je boj a první reakcí je rána. Oni tu neumí žít a ani se to nechtějí naučit. Opravdu si někdo vážně mysli, že si to nakonec nějak sedne a uklidní? Nikdy. Oni se nikdy nevzdají svého. Celé generace tu žijí po svém a jsou stále víc odloučené od zbytku společnosti a také víc radikální.

Z tohoto mraku bude jednou hodně pršet a oni se tim ani sami netají. Viz ten magor co vykřikuje v tom videu a armádě a d.ži.h.á.d.u.

Já nechápu na co celá slavná západní společnost čeká a kam chce s tímhle přístupem dojít. Lidi zajímá víc kdy můžou jít do hospody než to, že jim země kradou všehoschopní vetřelci.”


zdroj: euportal.cz
Příspěvek Svědectví Češky z Anglie o realitě soužití s muslimskými imigranty pochází z ČeskoBezCenzury.czJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


Dnes nejprohlíženější