Německá „charita“ odmítá poskytnout potraviny a jinou pomoc neočkovaným bezdomovcům
RSS

Německá „charita“ odmítá poskytnout potraviny a jinou pomoc neočkovaným bezdomovcům

Němci se do značné míry nezměnili. Ti, kteří by před 80 lety chodili oděni do dlouhých tmavých plášťů s páskou na ruce, se dnes uplatní jako platní zastánci nejtvrdších pravidel covidismu. A pravdou je, že v Německu najdeme podobných kreatur dostatek. Potomci tak nijak nezapřou své předky.
Bizarní na tom všem je však fakt, že se tito milovníci restrikcí a totality prezentují dokonce i jako „charita.“
Obzvláště odporným způsobem se německé město Mönchengladbach „stará“ o potřebné a bezdomovce. Nedostávají žádné potraviny ani jinou pomoc od dobrovolnické potravinové banky, pokud nebyli plně očkováni.
Jak zdůrazňuje předsedkyně Mönchengladbacher Tafel, Monika Bartsch, sponzorské sdružení nedávno využilo domácího práva a zpřísnilo tak koronavirová pravidla na 2G.
„Jsou obsluhováni pouze očkovaní a nedávno uzdravení zákazníci“. Ale to není vše: musíte být očkováni nejméně dvakrát a také mít denní test, abyste dostali dvakrát týdně potraviny a další nutné potřeby.
Bartschová a její organizace by však byly raději, kdyby chudí již byli posíleni třetí dávkou:
„To jsou minimální požadavky. Posílení by bylo určitě lepší, kdo není posílen třetí dávkou, musí mít platný test.“
Již se však nikdo nezmiňuje, jak je to s ukrajinskými rodinami, které sem také chodí pro potraviny. Jak známo, Ukrajinci jsou ve 2/3 případů neočkovaní. Pravidla tak zřejmě platí jen pro potřebné domorodce.
Šéfka charity je opravdu potěšena, že někteří „neočkovaní zákazníci“ šli kvůli novým nařízením do nedalekého očkovacího centra, aby se nechali očkovat. Ostatně, nic jiného jim nezbývá, pokud je to pro ně jediná cesta, jak se dostat k potravinám…
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden